Плазмоліфтинг

ПлазмоліфтингПлазмоліфтинг – це новітня методика в косметології. Її першорядна дія заснована на використанні особливого “еліксиру молодості”, який розроблений фахівцями з Росії. Мета методики полягає у введенні в людську тканину збагаченої тромбоцитами плазми крові. Збір відбувається у вигляді здачі звичайного аналізу крові.

Плазмоліфтинг, як він працює?

У шкіру під час проведення процедури вводиться плазма з максимальним вмістом кров’яних пластинок. При цьому в тканини активуються оновлюючі процеси клітин. Залежно від основного завдання, у пацієнта здійснюється забір 10-20 мл крові. Саме такий обсяг крові не відбивається на повноцінному функціонуванні організму. Після цього кров обробляється на спеціальному обладнанні. Оновлюючі процеси і омолодження починається після введення в шкіру, що продовжуються також після проведення процедури.

За допомогою процедури плазмоліфтингу досягається:

  • Покращення кольору обличчя;
  • Розгладжуються зморшки, поліпшується шкірний рельєф;
  • Усуваються проблеми з випадінням волосяного покриву;
  • Зволожується шкіра;
  • Повністю регулюється баланс;
  • Усуваються, зменшуються зморшки;
  • Лікування вугрової висипки;
  • Загальмовується процес старіння;
  • Усуваються вікові зміни дерми, ефект фотостаріння.

Відразу ж після проведення плазмоліфтингу запускаються природні механізми регенерації. Насамперед прибираються недоліки кисню, вологи. Для росту, рівноцінного розподілу молодих, повністю активних клітин створюються найкращі умови. Проходить стимуляція з’єднання колагену нових волокон, які відповідають за пружність шкіри, чіткий овал обличчя.

Повністю активізується захисна система шкіри, яка в майбутньому не дає шкірі старіти. Як результат, вона виглядає не просто молодо, але і починає функціонувати, як омолоджена шкіра.

Переваги

Процедура вважається новітньою в ряду ревіталізуючих методик, однак, її результат максимально ефективний і найбільш досконалий.

Використовуючи процедуру можна результативно, і що головне, безпечно впливати на тканини, не викликаючи при цьому несприятливих реакцій алергії. Плазмоліфтинг абсолютно нешкідливий, гарантує довгий результат омолодження.

На сьогодні плазмоліфтинг найбільш популярний як метод лікування різних хвороб в області урології, ортопедії, гінекології, косметології, стоматології та інших сферах медицини.

Процес проведення процедури майже безболісний, оскільки проводиться досить тонкими голками.

Процедура повністю нетоксична. Вона гарантує сприятливий результат відновлення.

Як правило, процедуру проводять досвідчені експерти, використовуючи сертифіковане, надійне оснащення, що виключає небажаний вплив на організм.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...