• Без категорії

PLAYBOY, PLAYMAN, PLAY…OFF?

PLAYBOY, PLAYMAN, PLAY...OFF?Наше відношення до сексу з роками міняється, як і відношення до тих, з ким у нас цей секс трапляється.

У 20 нам хочеться, щоб нас тримали за руку, дарували улюблені квіти і говорили (бажано нескінченно) про свою прекрасну неземну любов (навіть якщо цим все і обмежиться – нічого страшного). У 30 обмежуватися цим зовсім не хочеться. У 40 вже не страшно, якщо розмов про неземну любов не буде. І чомусь факт цей у жінок не викликає сумнівів, сприймається як належне і передбачається, що таким же природним чином він повинен дійти і до чоловіка. І ми ніколи не замислюємося про те, що думають чоловіки, ведучи з нами той же діалог.

Переконаний Неодружений

Він відразу (і дуже щиро) признається вам в любові, з ходу запрошує в кіно на останній сеанс, дарує квіти, з якими вам доводиться туди йти, шепоче щось на вухо, не особливо вслухуючись у те, що ви відповідаєте (і чи відповідаєте взагалі) і цілує всі частини тіла, які ви йому дозволите. Адже це його 20 років! Отже, в 20 ваш чоловік…

Понад усе зацікавлений в тому, щоб…

побудувати успішну кар’єру. Тобто, звичайно, відносини і секс теж його цікавлять (особливо секс!), але у меншій мірі. Частково тому, що жінки оцінюють ступінь своєї привабливості по тому, що бачать в дзеркалі, а чоловіки за станом свого банківського рахунку. Частково – він ще не настільки упевнений в собі, щоб впокорювати саме тих жінок, яких якнайбільше хоче підкорити. Ну і, звичайно ж, (треба б з цього почати, але стаття пишеться оптимістом!), звичайно ж, відносини всерйоз і надовго з однією єдиною жінкою чоловікам в цьому віці просто не потрібні. Адже навколо стільки розкішних жінок!

Плюси:

у 20 сексуальні асоціації виникають у чоловіка навіть із словами "настільна лампа". І сексом він готовий займатися у будь-який час доби, в будь-якому місці і в будь-якій позиції. Принципів і табу немає, утомленості немає, особливих сексуальних переваг – теж. Втім, краще, якщо це буде щось новеньке, чого хлоп’ята ще не пробували.

Мінуси:

він навряд зрозуміє, навіщо вам повільна музика, шампанське і свічки. Тобто, звичайно, він не проти всього вищепереліченого (і може навіть придумати цьому всьому прикладне застосування). Але, на його думку, все, що потрібне для хорошого сексу, у вас вже є. Від природи. Отже особливої романтики від нього чекати не доводиться. Часто 20-річний чоловік не знатиме, що і як треба робити. І майже завжди – що і як треба робити, щоб принести задоволення вам. І потім, світ навколо повний розкішних жінок!

Що з ним у результаті робити:

робіть з ним секс! Коли вам захочеться, як захочеться і в яких позах. Говоріть вголос про свої бажання, експериментуйте разом. Ах так, і частіше вимовляєте вголос "настільна лампа".

Чого робити не треба:

дітей. У 20 чоловік швидше думає про те, як зробити секс фантастичним, феєричним, кращим з тих, що були у вас (і як потім розповісти про це друзям), ніж про те, як зробити його безпечним. Отже поклопочіться про це самі. Врешті-решт, необхідність в самий розпал дій одягатися і бігти в аптеку не покажеться збудливою і новою навіть в 20. Хоча не виключено, що потім ви згадуватимете про це із сміхом. І ще не треба збиратися за 20-річного чоловіка заміж. Навіть якщо дуже хочеться.

Завидний Жених

Ви не йдете з ним в кіно, тому що він запрошує вас в шикарний ресторан, де довго розмовляє з вами. Переважно про себе. При цьому уважно слухає, що ви йому на цю цікаву тему скажете, часто і довго дивиться в очі, дарує троянди, лілії або орхідеї (але обов’язково в красиво оформленому букеті), і ви вже розумієте, що після вечері опинитеся біля нього удома. Втім, він не наполягає. Вашому чоловіку 30. І, швидше за все, він:

Понад усе зацікавлений в тому, щоб…

знайти жінку, гідну поряд з ним не тільки прокидатися, але і жити. Гори до цього моменти вже згорнуті, вершини скорені, материки завойовані, і тепер чоловік може дозволити собі стати трішки сентиментальнішим. Йому вже хочеться не тільки сексу, але і (так, це можливо!) відносин, підтримки, щирості і довіри. Якраз в цьому віці виникає бажання, щоб удома хтось чекав, а двері не доводилося відкривати своїм ключем. До того ж з’являються думки про дітей.

Плюси:

30-річний чоловік вже знає, як принести вам задоволення. І, більш того, він хоче вам його доставити. Іноді навіть настільки, що забуває про свій власний. У сексі з ним ще чутне тваринне бажання молодості, але воно вже забарвлене в емоційні тони. Вас гарантований обіймуть, з вами поговорять і поцілують на ніч. Якщо, звичайно ж, ви опинилися в його ліжку не випадково, що в 30 трапляється ще досить часто.

Мінуси:

мінусів в сексі з ним практично немає. Він достатньо досвідчений, щоб привести вас в захоплення, і достатньо подорослішав для того, щоб це захоплення не обмежилося тільки ліжком. Єдиний недолік відносин з ним – стандартам 30-річного чоловіка дуже непросто відповідати. Адже на кону його свобода, що була ще вчора безцінною! І запропонувати її (а значить, себе), чоловік в 30 часто готовий тільки ідеальній панночці. І тут раптово з’ясовується, що розкішних жінок навколо не так і багато…

Що з ним у результаті робити:

він підійде вам, якщо ви теж встигли відбутися (хоч якось), а також зрозуміти, чого хочете від життя взагалі і сексу з ним зокрема. Краще, якщо при цьому ви будете упевнені в собі: цей чоловік шукає партнера не тільки в сексі, але і в житті, а значить, він винен вам довіряти. Або хоча б бути в змозі довіритися.

Чого робити не треба:

який ні дивно, двох протилежних речей: форсувати події і відноситися до нього дуже легковажно. Першого він, як вчорашній Переконаний Неодружений, злякається, а друге його відштовхне. У 30 років чоловік із здивуванням знаходить, що у нього є відчуття.

Останній Романтик

Він тримає вас за руку, коли ви дивитеся фільм (який в більшості випадків виявляється мелодрамою), довго слухає довгі розповіді про ваші переживання (а заразом про переживання ваших подруг і друзів), дарує ваші улюблені квіти і учить розбиратися в хорошому вині, кухню і секс. Двох думок тут бути не може: вашому чоловіку 40. І він

Понад усе зацікавлений в тому, щоб…

знайти, нарешті, ради кого жити. Свідомість того, що як мінімум половина життя вже пройдена, і пройдена наодинці, примушує шукати рідну істоту, якій можна було б довіритися. Про яке можна було б піклуватися. І яке знову дало б йому можливість відчути, що він живе, а не існує між офісом, тренажерним залом і таким звичним закордонним відпочинком, що став вже.

Плюси:

до своїх 40 він напевно вже не раз перепробував все, у всіх позах і поєднаннях, і набув життєвого досвіду, що підказує йому, що будь-яка жінка може стати розкішною, якщо правильно підійти до питання навчання. І ще – що секс це не головне. А головне – відносини. Це найніжніший і терплячий коханець, який щиро ставить ваше задоволення вище за своє і оцінює відносини взагалі і секс зокрема по ступеню того, наскільки вам з ним добре.

Мінуси:

якщо ви розраховуєте на пристрасть, приготуйтеся до того, що виявлятися вона буде рідкісна, а ви натомість одержите помножену на декілька годин ніжність, ті самі свічки і романтику. Причому дуже часто при свічках ви розмовлятимете – хай про все на світі, дуже щиро (і при цьому він знову триматиме вас за руку), але тільки розмовляти.

Що з ним у результаті робити:

досить можливо, що чоловік в 40 вилікує всі ваші душевні рани, долюбить вас за тих, хто не долюбив до нього, житиме вашими інтересами і на ділі покаже, що таке душевна близькість. Якщо це саме те, що вам потрібно, насолоджуйтеся. Якщо ні, відносьтеся до цього роману як до передиху від вимотуючих пристрастей. І, користуючись моментом, вчіться всьому, що ви ще не уміли в сексі – перед вами відмінний вчитель.

Чого робити не треба:

залишатися з ним надовго, якщо крім душевної складової відносин вам ще важлива і фізична. Зраджувати його теж не варто: він так щиро до вас відноситься, що просто не переживе цього. І знову триматиме вас за руку, пояснюватиме, переконуватиме і наводитиме приклади з життя.

Автор: Наташа ПАВЛОВА

Джерело: romanticlove.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...