Пластика живота для молодих мам

Пластика живота для молодих мам

Найкращий спосіб відновити колишні форми – це регулярні фізичні вправи і дієти. При цьому жінка не тільки починає виглядати краще, але й відчутно підвищує тонус організму, зміцнює імунітет і здоров’я. Але, на жаль, не у всіх випадках вдається повернути минулі обриси животика після пологів повністю. Справа в тому, що під час вагітності значно переростягуються зв’язки і м’язи живота, а також шкіра. Особливо це помітно у матусь “зі стажем”, яким від 30-ти і більше. Адже здатність до регенерації у них відчутно знижена. Як результат – жінка може місяцями відмовляти собі в солодкому (і взагалі практично у всьому), посилено качати прес, але варто їй присісти в крісло, як зрадницька складочка на животику миттю укладається спереду «фартушком». Що ж робити?

У такій ситуації існує тільки два варіанти: змиритися або шукати пластичного хірурга. У першому випадку вам доведеться трохи знизити планку, що «справжня» жінка це як мінімум 90, як максимум 60 і знову 90, зі стегнами а ля скелет, обтягнутий шкірою. Ну і, мабуть, доведеться остаточно розпрощатися з мрією стати всесвітньовідомою топ-моделлю.

А що в другому випадку? Як не дивно, саме про пластичні операції існує безліч міфів, але мало хто з нас, простих жінок, всерйоз розбирався в цій галузі.

Що ж таке абдомінопластика

Це хірургічна операція з метою відновлення м’язів живота, з можливим віддаленням надлишкового жиру і «зайвої» шкіри. Зазвичай до неї вдаються жінки після пологів або різкого зниження ваги. Часто ця процедура проводиться спільно з ліпосакцією.

Здійснюється під загальним наркозом або за допомогою епідуральної анестезії.

Протипоказання до операції

Однозначно протипоказана пацієнтам із серцевою або легеневою недостатністю, декомпенсованим цукровим діабетом, злоякісними утвореннями, непереносимістю наркозу, наявністю післяопераційних рубців вище пупка.

Відмовтеся від абдомінопластики якщо ви плануєте в найближчий рік завагітніти. У цьому випадку ніякого позитивного ефекту від операції не буде. Навпаки, у вас залишиться рубець і плюс до нього знову розтягнеться животик.

Лікарі рекомендують почекати з пластикою при наявності великої кількості зайвої ваги. Адже в цьому випадку, якщо вам вдасться позбавитися від настирливих кілограмів, шкіра відвисне знову.

Як підготуватися до абдомінопластики

Операція проводиться мінімум через 6 місяців після природних пологів і рік після кесаревого розтину. Матусям, годуючим малюка, варто повністю закінчити лактацію.

На момент абдомінопластики у жінки не повинно бути менструації, гострих простудних захворювань. Напередодні процедури необхідно відмовитися від куріння.

Крім того, буде потрібно пройти повний курс обстеження організму, який призначать в обраній клініці.

На закінчення

Не забувайте про те, що найчастіше комплекси з приводу зовнішнього вигляду криються глибоко в підсвідомості, підживлює почуттям невпевненості в собі або проблемами в спілкуванні. У цьому випадку, в першу чергу, необхідно розібратися в собі, тому що сама по собі абдомінопластика не змінить ситуації, що склалася.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...