Пластика статевих губ

Пластика статевих губПрагнення жінок до краси не має ніяких меж!

Пластика статевих губ, вона ж лабіопластика, – один з напрямів інтимної хірургії, що найдинамічніше розвиваються. Дана область медицини вирішує, перш за все, не проблеми фізичного здоров’я, а позбавляє жінок від комплексів.

Пластика статевих губ проводиться найчастіше в тих випадках, коли представниць прекрасної статі з якихось причин не влаштовує вгляд даного органу. Велика частина пані вважає естетичним, коли малі статеві губи повністю прикриваються великими, але насправді їх розмір суто індивідуальний і може варіюватися. Часто це питання вдається вирішити за допомогою збільшення розміру великих статевих губ. Для цього звичайно використовується спеціальний біополімерний гель, ефект від застосування якого зберігається впродовж 2-3 років. Потім подібна пластика статевих губ повинна проводитися повторно.

Але набагато частіше для досягнення тієї ж мети доводиться сікти тканину малих статевих губ, щоб зменшити їх розмір. При цьому також їм можна надати бажану форму, залежно від особистих уподобань пацієнтки.

Операція вважається нескладною. Пластика статевих губ звичайно проводиться під місцевою анестезією, знеболюючий розчин при цьому вводиться безпосередньо в тканину органу. Можлива, проте, і загальна анестезія. Все залежить від передбачуваного об’єму оперативного втручання, психологічного настрою дівчини і загального стану організму.

Після операції також необхідно проводити регулярну обробку області швів. Протягом першого тижня рекомендується робити це в клініці, потім самостійно. Після операції протягом 1-2 тижнів (залежно від складності) зберігаються незначні больові відчуття. Пластика статевих губ, бажано, повинна проводитися відразу після закінчення менструації, у такому разі біль пройде швидше. Протягом перших 5-7 днів після процедури лікарі радять прагнути трохи менше сидіти. Також рекомендується звести до мінімуму вживання алкоголю, не захоплюватися важким фізичним навантаженням, інакше може відкритися кровотеча.

Сексуальне життя дозволяється після 3-4 тижнів. Протягом першого тижня може залишатися набряк. Пластика статевих губ не залишає рубців, оскільки кровопостачання в цих органах дуже хороше. Приблизно через 3 місяці після процедури, тканини остаточно приходять в норму. Ніяких слідів операції не помітно. Але з пластикою статевих органів слід бути обережними ненароджуючим жінкам, оскільки при пологах на тих ділянках тканин, які піддалися хірургічному втручанню, в першу чергу виникають розриви.

Читай також про те, як дізнатися про характер жінки по її губах.

Джерело: www.raut.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...