Планування вагітності та санаторні процедури

Планування вагітності та санаторні процедуриЛіто – найбільш популярна пору року для відпочинку. Можна провести його на давно уподобаному престижному курорті або ж на улюбленій дачі. Але чомусь досить часто ми забуваємо про безліч санаторіїв, якими багата наша батьківщина. А даремно. Вони, ось вже багато років, успішно дозволяють впоратися з цілим оберемком хронічних захворювань нашим співвітчизникам. У тому числі, існують спеціальні програми, розроблені для панянок, які давно і поки безуспішно намагаються стати мамами. Сьогодні ми поговоримо про те, як природа може послужити жіночому здоров’ю.

Показання до курортно – санаторного лікування

Загалом вважається, що хоча б раз на рік, кожна людина повинна приділити увагу власному самопочуттю за допомогою фахівців. Але вкрай важливо, щоб для вас була розроблена індивідуальна програма оздоровлення, тому як багато процедур не тільки приносять користь, але і мають свої протипоказання. Розглянемо їх докладніше.

Лікування брудом

Бруд впливає на людину за допомогою відразу декількох складових: хімічних особливостей, тепла і завдяки своїй специфічній консистенції. Вони традиційно застосовуються для позбавлення від запалень, стимулюють кровообіг, лікують гормональні збої.

У гінекології грязьові суміші використовують для успішного лікування таких неприємних захворювань:

1. Хронічні запалення маткових труб і придатків.
2. Невиношуванні вагітності.
3. Відновленні після операцій.
4. Недостатній гормональній функції яєчників.
5. Нерегулярних менструаціях.
6. Спайках.
7. Бактеріальному вагінозі.
8. А також проблемах чоловічої статевої сфери: простатиті, імпотенції, безплідді та ін.

Почекати з грязелікуванням необхідно в тих випадках, коли пацієнт нещодавно переніс гостре запальне захворювання, страждає туберкульозом, доброякісними або злоякісними пухлинами, різноманітними проблемами крові. А також при ендометріозі, поліпах в матці і надлишкової функції щитовидної залози.

Лікування за допомогою мінеральних вод

В цілому дуже популярна процедура завдяки своїй ефективності і рідкісним протипоказанням.

У гінекології застосовують у вигляді ванн і спринцювань. Зазвичай бальнеотерапія високоефективна при запаленнях малого таза. Медики можуть призначити подібні процедури при спаєчних процесах, порушення функції яєчників, збоях менструального циклу, загинах матки і її деякої недорозвиненості, ерозіях і безплідді.

Протипоказання:

1. загострення запального процесу,
2. міома матки (розміром більше 12 тижнів),
3. ендометріоз,
4. менструальні виділення в момент процедури.

Лікування кліматом

Як не дивно, але такі банальні речі, як зміна обстановки, чисте повітря, різниця температур, сонце, в поєднанні з іншими процедурами, здатні істотно поліпшити стан здоров’я. Різка зміна клімату відіграє роль позитивного стресу і стимулює захисну реакцію організму.

До специфічних методів санаторного лікування відносяться аеротерапія, геліотерапія (оздоровлення за допомогою сонячного світла), спелеотерапія (занурення в соляні шахти), таласотерапія (обгортання водоростями) та ін. Само собою, краще всього використовувати дані методики у відповідних природних регіонах. Але навіть при відсутності останніх в санаторіях відтворюються схожі умови, що дають дуже непоганий ефект.

При безплідді деякі з цих методів лікування можуть надати вирішальне значення, якщо діагноз пов’язаний з психологічними факторами. В інших ситуаціях корисні в комплексі з іншими методиками.

Протипоказання

Гостра стадія серцево – судинних захворювань.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...