Пісня «If Only Tonight» Ассії Ахат посіла перше міце в хіт-параді Billboard

If_Only_TonightКомпозиція української скрипальки і співачки Ассії Ахат «If Only Tonight» посіла перше місце в хіт-параді Billboard Hot Singles Sales.

Це перший випадок в історії одного з найвідоміших чартів у світі, коли на його вершині опинилася пісня представника України. Композиція «If Only Tonight» 11 тижнів перебувала в чарті, з кожним тижнем піднімаючись все вище і вище.

У хіт-параді Ассія Ахат обійшла багатьох виконавців світового масштабу, серед яких і пісня групи U2. Вона стала лідером, залишивши позаду популярних One Direction і James Fortune & FIYA.

Своє сходження в рейтингу з композицією, випущеному в кінці літа 2013 року, Ассія Ахат почала в листопаді, коли в чарті Billboard Hot Singles Sales виконавиця посіла сьоме місце. Вже тоді таке високе місце стало сенсацією і проривом в українському шоу-бізнесі.

Пізніше світова спільнота Digital Radio Tracker, яка охоплює більше п’яти тис. найбільших радіостанцій світу, поставило пісню Асії Ахат на 54 місце в чарті TOP-200 National Airplay. Сингл української співачки залишив позаду зірок світової величини, таких як Бруно Марс, Адель, Емінем, Marоon 5, Muse і Демі Ловато.

Ще через 10 днів пісня Ассії Ахат піднялася ще вище в TOP-200 National Airplay і зайняла 47 місце. На цьому успішні сходження Ассії Ахат у світових чартах не закінчилися. У хіт-параді TOP-50 National Airplay Independent Ассія зайняла відразу перше місце.

Відзначимо, що рейтинги Billboard складаються ще з 1936 року і є авторитетним свідченням популярності.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...