Пігментні плями

Пігментні плями Яких тільки сюрпризів не приносить вагітність. Токсикоз, сухість шкіри, погане самопочуття, а тут і плями якісь з’явилися… А виною всьому гормони, які так активно почали свою роботу.

Пігментні плями (хлоазми), є однією з частих неприємностей, супроводжуючих вагітність, які з’являються на лобі і щоках. Так само, як і інші проблеми шкіри, вони пов’язані з гормональними причинами, а саме з активізацією специфічного гормону (MHS), що впливає на пігментацію, тобто на утворення меланіну. Як правило, через 3-4 місяці після пологів плями зникають, проте це навряд тебе утішить під час вагітності.

Слід зазначити, що цієї проблеми можна уникнути, якщо якомога рідше з’являтися на сонці. Особливо небезпечним періодом в цьому значенні є 4 місяць. Вагітним протипоказане не тільки пряме сонячне проміння, але навіть перебування на пляжі в тіні, вимагає серйозного захисту шкіри. При виборі сонцезахисних засобів краще віддати перевагу засобам з фізичними УФ-ФІЛЬТРАМИ (оксид титана, окисел цинку). Адже хімічні фільтри (похідні циноматів і параамінобензойної кислоти) частіше викликають алергічні реакції.

Для лікування пігментних плям ти можеш скористатися спеціальними вибілюючими препаратами. Легкий ефект дадуть засоби на основі фруктових кислот і рослинних екстрактів (наприклад, петрушки), же помітніший результат можна одержати, використовуючи коректор пігментних плям. Важливо звертати увагу на склад крему, оскільки, більшість вибілюючих препаратів містить такі шкідливі речовини, як ртуть і вісмут, а тому категорично протипоказані вагітним жінкам.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...