• Без категорії

Підтяжка плечей (брахіопластика). Що це таке і кому вона потрібна.

Подтяжка-лица-в-домашних-условияхПідтяжка плечей – операція, спрямована на ліквідацію провисання тканин внутрішньої поверхні плеча із зменшенням її товщини (кола). В результаті втручання поліпшуються пропорції верхньої половини тіла.

Через зайву вагу або внаслідок віку шкіра на внутрішній поверхні рук, у верхній їх частині, від ліктя до плеча, починає відвисати. Якщо вже є шкірна або шкірно-жирова складка на плечі, то усунути її фізичними вправами і оптимізацією режиму харчування вже не так просто. Це пов’язано з тим, що розтягнута шкіра і підшкірна клітковина не здатні скорочуватися, а фізичні вправи поліпшують форму і тонус м’язів плеча, але не поліпшують його контури. Вирішити проблему надлишкової товщини плечей з провисанням шкіри по внутрішньому краю допоможе операція підтяжки плечей або брахіопластика.

Довіряйте своє тіло і здоровя лише кваліфікованим пластичним хірургам. Взірцем може служити російська клініка “Композит”, яка є лідером покількості проведених операцій з подтяжки плечей в СпБ. А кількість позитивних відгуків ще раз доводить рівень професіоналізму працівників. Завжди перевіряйте це перш ніж звернутися в ту чи іншу клінку.

Показаннями для виконання операції є – надлишкова товщина плечей з провисанням шкіри по їх внутрішньому краю. У переважній більшості випадків характерний зовнішній вигляд плечей обумовлений надмірними підшкірними жировими відкладеннями, рідше – в результаті схуднення залишається значний надлишок провиснувшої шкіри, яка не може скоротитися.

Протипоказаннями є будь-які соматичні захворювання (тобто захворювання внутрішніх органів) у важкій формі, інсулінозалежний цукровий діабет, порушення згортання крові.

Час операції: 2-3 години.

Анестезія: Використовується загальний або внутрішньовенний комбінований наркоз.

Місце проведення: в умовах стаціонару. У стаціонарі перебувають від 2 до 3 днів залежно від стану організму.

Положення розрізу і деталі операції (схема внизу статті): Тонкий поздовжній рубець розташовується в найбільш закритій області – на середині внутрішньої поверхні плеча. Як правило, він починається в пахвовій області і закінчується в середній частині плеча. Його видимість стає мінімальною через кілька місяців з моменту операції.

Можливі побічні ефекти: Зниження чутливості, набряк, синці, помірна болючість; приступити до роботи можна через 10-14 днів.

Ризики: Інфекція, гематома, асиметричні, помітні рубці.

Відновлення: Зазвичай пацієнти повертаються до нормальної життєдіяльності через 1-2 тижні, протягом цього часу необхідно носити компресійну білизну, шви знімаються через 7-10 днів, активна фізична діяльність і заняття спортом рекомендуються через 3-6 тижнів після операції.

Результат: Тривалий за умови збереження постійної маси тіла.

1393472060_pkp

Поділитися в...

Вас може зацікавити...