• Без категорії

Підтікання вод під час вагітності

Підтікання вод під час вагітностіПідтікання навколоплідних вод в значній мірі виглядає лякаюче, коли носить хронічний характер, а саме – при постійному підтіканні навколоплідних вод при нормальному розвитку і самопочутті жінки може відбуватися зараження дитини, яка не захищена від внутрішньоутробної інфекції, тому при появі підтікання навколоплідних вод необхідно призначити антибіотики, які перешкоджатимуть розповсюдженню інфекцій.

Нормальне фізіологічне розривання навколоплідної рідини відбувається в кінці першої стадії пологів, коли шийка матки відкривається на 4-5 сантиметрів. На останніх термінах вагітності важливо визначити – чи почалися пологи, або ж відбувся розрив навколоплідної оболонки. Підтікання навколоплідних вод відбувається приблизно в 10 випадках з 100 вагітностей.

Для визначення розриву навколоплідних вод вимагається виробляти спеціальний тест, який з деякою відомою на сьогоднішній день мірою достовірності зможе допомогти в діагности розвитку вагітності. Дані тести здатні визначити хімічний склад білкових фракцій, які присутні в піхві під час виливання навколоплідних вод.

Щоб уникнути підтікання навколоплідних вод необхідно дотримуватися декількох правил:

1) Харчуватися свіжими екологічно чистими продуктами

2) Займатися фізичними вправами для вагітних

3) Знаходиться в комфортному стані, в теплі, затишку і чистоті

4) Під час занять сексом під час вагітності дотримуватися обережності

5) Перебувати в спокійному і урівноваженому стані.

Слідуючи рекомендаціям, і захищаючи організм від можливих ускладнень Ви зможете уникнути неприємних проявів, які так чи інакше можуть підстерігати здорову повноцінну вагітність.

Джерело: babyma

Поділитися в...

Вас може зацікавити...