Підліткова вагітність: що робити?

Підліткова вагітність що робити  Якщо Ви вагітні, у Вас є три можливості: народити, зробити аборт або знайти дитині прийомних батьків. Ви збираєтеся прийняти життєво важливе рішення, отже, слід звернути увагу на деякі факти, щоб не зробити помилку.

Ця стаття допоможе Вам проаналізувати поточну ситуацію і прийняти правильне рішення.

Якщо Ви підозрюєте, що вагітні, слід зробити тест на вагітність в домашніх умовах. Для цього просто купите відповідний тест в аптеці і дотримуватись інструкцій.

Якщо результат позитивний, необхідно негайно проконсультуватися з лікарем. При негативному результаті, потрібно зробити тест на наступний ранок. Строго рекомендується проконсультуватися з лікарем незалежно від результатів тесту, проведеного в домашніх умовах.

Наступне, що потрібно зробити – обміркувати взаємини з батьком дитини. Якщо Ви заміжня, потрібно обговорити з чоловіком ситуацію з приводу фінансів і відповідальності.

Якщо Ви не заміжня і дуже молоді (підлітковий вік), потрібно підійти до ситуації більш уважно і обережно. Вам необхідно прийняти рішення, яке змінить Ваше життя, незалежно від того, що Ви виберете: народити дитину або зробити аборт.

Як повідомити цю новину батькам.

  1. Виберіть відповідний час і скажіть, що Вам потрібно повідомити їм серйозну особисту інформацію, попросіть їх не перебивати Вас, поки Ви не закінчите.
  2. Будь ласка, будьте гранично чесні з батьками з першого слова. Батьки люблять Вас і неодмінно підтримають протягом вагітності, коли відновляться від початкового шоку.
  3. Будьте зрілими і попросіть батьків про допомогу. Ви можете зіткнутися з обуренням і розгубленістю з боку батьків, але не показуйте їм свого невдоволення. Ви знаходитесь в складній ситуації, з якої потрібно вийти з честю.

Дуже важливо правильно розпланувати бюджет.

Виховання дітей – це чудово, особливо коли чоловік або бойфренд і батьки з Вами. Прийнявши одного разу рішення, потрібно ретельно розрахувати свої фінансові можливості. Вам слід скласти бюджет з урахуванням витрат на пелюшки, суміші, одяг, постільні приналежності, дитячий садок та інші необхідні речі, які потрібні Вам і вашій дитині. Не приймайте рішення про народження дитини, покладаючись на чиїсь обіцянки про допомогу.

Добре подумайте про свою кар’єру.

Вам необхідно належним чином спланувати свою кар’єру, таким чином, щоб дитина не була перешкодою всім Вашим життєвим планам. Це також важливо, якщо Ви студент або службовець.

Яка Ваша думка про батька дитини?

Проаналізуйте особистість батька з найбільш раціональної точки зору. Ви повинні перевірити його фінансові можливості та емоційну стійкість. Чи є у Вашого бойфренда інші діти? Якщо так, потрібно перевірити, дбатиме він про них чи ні. Чи змінилося як-небудь його ставлення до Вас, коли він дізнався про вагітність?

Чи хочете Ви підтримувати відносини з ним як мінімум протягом наступних 18 років? Задайте собі ці прості, але важливі питання і подумайте про відповіді до прийняття рішення про народження дитини.

Чи не легше зробити аборт?

Аборт – складна процедура, яка може спричинити за собою емоційні та психологічні наслідки, про які потрібно подумати, перш ніж робити аборт.

Статистика показує, що більшість жінок, які зробили аборт, згодом шкодують по «швидкому і простому» рішенні. Аборт також може створити проблеми зі здоров’ям у майбутньому.

Віддати дитину прийомним батькам – найскладніше рішення?

Якщо Ви виношуєте дитину протягом дев’яти місяців, відправити його в іншу сім’ю може здатися найскладнішим з усіх можливих варіантів. Дійсно, це не найкраще рішення, але не забуваєте, що таким чином Ви приносите величезну радість іншій родині, в якій немає дітей.

У порівнянні з минулими роками, сьогодні процес усиновлення дуже сильно змінився, існує практика відкритого усиновлення. Сьогодні жінка може бачити свою новонароджену дитину і це приносить полегшення матері.

Відкрите усиновлення дуже добре для дитини, він виростає з почуттям і відчуттям власної значущості. Дитина виростає в атмосфері любові, як від прийомних батьків, так і від своїх власних.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...