Підготовка до вагітності: виведення токсинів з організму

Підготовка до вагітності виведення токсинів з організму
Токсини неминуче супроводжують людину протягом усього життя. Якщо вони накопичуються в організмі набагато швидше, ніж він здатний їх позбутися, з’являється ряд проблем. Наприклад, розлади травлення, швидка стомлюваність, головні болі. Щоб уникнути цих неприємних наслідків отруєння організму, його слід періодично очищати. А жінкам, які готуються до вагітності, слід взяти детоксикацію за основу планування.

Більшість фахівців сходяться на думці, що детоксикація корисна. Звичайно, якщо людина не мучить себе, доводячи до крайнощів. Слід мати на увазі, що займатися виведенням токсинів з організму не рекомендується людям, які страждають хронічними хворобами (особливо в період загострення захворювання), а також тим, хто чекає планової операції, страждає від нестачі або надлишку ваги, що розвинулась внаслідок неправильного харчування.

Розрізняють декілька рівнів детоксикації. Але в будь-якому випадку, головна умова – дотримання збалансованої дієти або лікувальне голодування. Найсуворіший метод – це повна відмова від їжі. Дозволено вживати тільки воду, в деяких випадках соки з фруктів і овочів. Зазвичай голодування триває 24-36 годин, але деякі відмовляються від їжі на більш довгий проміжок часу. Не варто забувати про те, що тривале голодування може стати причиною слабкості, головних болів, розлади кишечника, загальною дратівливостю, а також запамороченням і навіть непритомністю. Крім цього, людина може придбати плями на шкірі, наліт на язиці та неприємний запах з рота. Пам’ятайте – тривала голодовка можлива тільки під контролем дієтолога.

Отже, щоб вибрати рівень детоксикації, необхідно оцінити спосіб життя в цілому, стан здоров’я і досвід у застосування таких методик. Якщо ж очищення організму проводиться вперше, важливо діяти обережно. Спочатку слід знайти в собі сили відмовитися від таких шкідливих звичок, як куріння, вживання алкоголю і кофеїну, в будь-яких його видах. Далі потрібно почати дотримуватися нескладної дієти:

  • Необхідно включити в щоденний раціон свіжі фрукти і овочі, горіхи та насіння, бобові, знежирені молочні продукти, екологічно чисту птицю і рибу (але не молюсків);
  • Пити очищену або фільтровану воду від 8 до 10 склянок на добу;
  • Важливо споживати крупи з неочищеного зерна і нешліфований рис, щоб не відчувати нестачі клітковини;
  • Варто знайти заміну таким продуктам, як молоко, яйця, випічка з дріжджового тіста і білий хліб;
  • Добре звести до мінімуму або зовсім уникати вживання м’яса, субпродуктів, м’ясних консервів, соленостей і копченостей, рафінованих продуктів, солі, цукру, гідрогенізованих жирів.

Після успішного початку в якості наступного етапу деякі люди скорочують кількість трапез. Наприклад, до одного разу на день. Якщо бажання рухатися далі знаходиться на тому ж рівні і не думає пропадати, можна спробувати поголодувати 24 або 36 годин. У цей час слід підкріплюватися трав’яними чаями і всілякими фруктовими або овочевими соками. Після накопичення деякого досвіду дозволено переходити до щотижневих (1 раз на тиждень протягом доби) і щомісячним (1 раз на місяць протягом 3 діб) голодовок.

Пам’ятайте, що детоксикація передбачає не тільки дієти або голодування. Очищення організму від шлаків і токсинів включає в себе комплекс заходів, до якого входять:

  • Гідротерапія (регулярні ванни, сауни та бані допомагають очистити шкіру від токсинів і розширити пори, тим самим полегшуючи їх виведення разом з потом);
  • Фізичні вправи (покращують обмін речовин і циркуляцію крові);
  • Масаж (прискорює детоксикацію);
  • Релаксація (особливо гарна йога, що поєднує корисну гімнастику з технікою правильного дихання).

До речі, якщо ви палите і збираєтеся вагітніти, і ніяк не можете полишити цю шкідливу звичку, то можна поступово зменшити вашу тягу використовуючи електронні сигарети, замість звичайних. Придбати електронні сигарети Київ можна в багатьох онлайн так і офлайн магазинах.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...