Петтінг, або імітація статевого акту

Петтінг, або імітація статевого актуПеттінг – саме так називають люди те, коли займаються імітацією статевого акту. Уявіть тільки собі – навіть не потрібно ховатися від оточуючих і таке інше. Такі дії дуже заводять як хлопців, так і дівчат, після чого може початися по-справжньому дикий секс.

Але кінцівка петтінга завжди різна. Дівчина може бути повністю одягнена, а може трапитися і так, що Ваш партнер в кінці цієї сцени буде абсолютно голим. Дуже сексуально, коли на дівчині залишаються самі лише трусики.

Своєрідний прояв петтінга можна спостерігати в різних барах і закладах, в яких танцюють стриптиз. Залежно від того, скільки одягу залишиться на партнерах після петтінга, залежить і розвиток подальших подій. Часто, це початок дикого сексу.

Коли закінчаться попередні ласки, то партнери починають тертися один об одного своїми статевими органами. Дівчина часто може балувати хлопця грудьми, а той її цілувати. Також часто можна побачити, що жіночі руки пестять статевий орган чоловіка, який знаходиться в нижній білизні. Дуже сексуально, що дає, у свою чергу, прилив крові, а також отримання великого адреналіну.

Можна також імітувати звуки, які видаються при заняттях статевим актом. У такому разі ті, хто знаходяться по той бік кімнати, можуть подумати, що пара по-справжньому зайнялися сексом. Красиво буде виглядати, коли дівчина крутить стегнами і попкою біля чоловіка, а потім ніжним торканням руки проводить йому по шиї і відходить назад.

Досвідчені стриптизерки володіють системою імітації статевого акту в абсолютній досконалості, за що, власне, їх і люблять чоловіки. Не кожна жінка здатна так станцювати і доставити максимум позитивних емоцій.

Ну і останнє, що можете спробувати, так це гру "сидячий партнер". Чоловік сідає на стілець, але, у жодному випадку з нього не встає. Дівчина ж повинна всілякими способами збудити його до такого стану, щоб він одержав уявний оргазм. Можна робити все, що тільки душа побажає: зривати одяг язиком, пестити і видавати крики.

Тому петтінг – дуже ефективний і поширений спосіб доставити коханому максимум позитивних емоцій, а може і оргазму. Якщо Ви дотепер не балувалися з партнером – обов’язково спробуйте!

Джерело: sexyweek.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...