Петро

Походить від давньогрецького слова "петра", перекладається як "скеля, стрімчак, кам'яна брила".

Професію Петро вибирає за покликанням, до своєї професійної підготовки відноситься грунтовно, прагне бути одним з кращих. У нього є схильність до аналізу і систематизації, тому серед Петров часто зустрічаються слідчі, вчені та письменники. Петро довго шукає дружину і, зустрівши нарешті ту, яка відповідає його ідеалу, діє швидко і рішуче. Якщо він при цьому помиляється, то нікого, крім себе, в те, що сталося не звинувачує. Дружина, на думку Петра, повинна бути перш за все вірною. Всі інші її якості для нього не настільки важливі. Любить піклуватися про безпомічних тварин, маленьких дітей, допомагає старим людям. Дуже прив'язаний до матері, і дружини доведеться миритися з провідною роллю свекрухи у вчинках чоловіка. Домашнім господарством займається за настроєм. Ревнивий, в ревнощів нестриманий. Зради можуть виникати тільки на грунті конфліктних відносин з дружиною, – як спосіб самоствердження. П'є мало.

Ім'я Петро походить від грецького слова "petros" – "камінь". Люди з подібним ім'ям міцні як камені, у них відмінне здоров'я і сильна воля, вони вміють виконувати свої обіцянки і відрізняються справедливим характером. 3 січня святкуються іменини святого Петра, одного з учнів Ісуса Христа і першоверховного апостола (з 12-ти). Біблійна легенда свідчить, що Ісус звелів своєму апостолу Петру "камінь на камені спорудити церкву свою". Апостол Петро став засновником інституту християнства. Після своєї смерті він був зарахований до лику святих. Своїми земними діяннями він заслужив собі місце в Царстві Небесному поруч зі своїм Учителем. Святий Петро стоїть біля воріт раю і заводить праведників у святая святих.

Найкращою дружиною для Петра буде Ангеліна, Алевтина, Аліна, Варвара, Віра, Вероніка, Веста, Гелла, Глафіра, Данута, Діана, Євгена, Катерина, Лариса, Людмила, Марта, Наталія, Роксана, Світлана, Христина, Елла, Ядвіга. Невдало може скластися життя з Борислава, Валерією, Діною, Оленою, Зінаїдою, Інгою, Іриною, Мариною, Неллі, Оксаною і Тетяною.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...