Перший раз до перукаря

Перший раз до перукаря Для того щоб перший похід до перукаря пройшов спокійно і весело, дитину слід правильно підготувати. Як правило, малюків дуже захоплюють нові заняття. Не виняток і походи в ті місця, де крихті не довелося побувати. Але відвідування салону-перукарні в перший раз все ж може її налякати. Якщо ви грамотно піднесете вашому чаду цю подію, то згодом на пропозицію сходити в перукарню дитина буде відгукуватися з радістю і задоволенням.

Опинившись в салоні, де дивно пахне, багато незвичних шумів і пристосувань, та ще й незнайома тітка прямо над вухом клацає ножицями, малюк може почати вередувати, крутитися і проситися додому. Не переживайте, це цілком природно. І щоб уникнути всього цього, варто обов’язково розповісти дитині про те, що буде відбуватися в перукарні. Буде краще, якщо в перший раз ваше чадо виявиться в салоні в якості глядача. Візьміть дитину на екскурсію, коли вам або чоловіку будуть надані послуги перукаря. Не забудьте всім своїм виглядом показати, як вам подобається це місце і як ви задоволені тим, що робить майстер.

Якщо у вас є перукар, до якого ви ходите постійно і в якому ви впевнені, записуйте малюка до нього. Тільки уточніть попередньо наявність досвіду дитячих стрижок. Якщо такого немає, вибирайте салон, в якому є дитячий зал. Перукарі, що працюють там, вміють спілкуватися з самими маленькими клієнтами. Крісла розраховані на дітей (піднімаються на різну висоту) і, можливо, є телевізор, який буде відволікати дитину. На всяк випадок візьміть з собою пару улюблених іграшок. Ідеально, якщо по дорозі в перукарню ви купите щось новеньке, тоді малюк точно буде захоплений якийсь час.

Багато діток не люблять мити волосся. Так що миття голови в салоні може стати справжнім випробуванням і для майстра, і для дитини. Самостійно вимийте волоссячко доньці чи сину будинку. А перукарю залишиться тільки зволожити їх перед тим, як почати стрижку.

Дитяча стрижка триває зазвичай близько 15-20 хвилин. Це оптимальний час, який малюк в змозі просидіти спокійно. Поки крихту будуть стригти, розповідайте йому про те, що зачіска тепер у нього буде прямо як у дорослого (тата, мами, бабусі, дідусі і т.д.). Не забувайте хвалити його, дивуватися і захоплюватися його новим образом. Візьміть до уваги, що деяких діток дуже лякає вид обстриженого волосся. Спокійно розкажіть дитині, що нічого страшного в цьому немає і волоссячко обов’язково відросте знову. Ви можете запропонувати йому забрати відрізаний локон і зберегти його на пам’ять про перший похід в салон-перукарню.

Раніше вважалося, що перша стрижка повинна бути «під нуль». Зараз же більшість лікарів-педіатрів схиляються до того, що це може спровокувати роздратування на шкірі голови малюка і пошкодити волосяні цибулини.

Тому стригти на лисо не рекомендують, але і відрощувати волосся дитині до 3 років не радять. До цього віку волосся крихке і тонке. Плюс до всього довге волосся слід прибирати з обличчя (збирати у хвостики або плести коси), а стягнуті тугими резинками вони можуть поступово рідшати біля скронь.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...