Перший день народження малюка: ідеї, поради, рекомендації

Перший день народження малюкаВи зацікавилися цією статтею? Значить, з великим ступенем ймовірності, вашій дитині незабаром виповниться рік. Прийміть наші вітання. За плечима у вас один з найважчих етапів: безсонні ночі, переживання, зубки і коліки. Попереду – все найцікавіше. Ваш малюк з милої пищалочки поступово перетворюється на чоловічка, особистість.

Вас чекає дуже важлива урочиста дата. І, звичайно, відзначити її необхідно по-особливому. Само собою, малюк не запам’ятає всіх тонкощів заходу. Але приємні відчуття залишаться з ним надовго. Крім того, обов’язково зробіть більше свята на фото або відеокамеру.

Де святкувати

У цьому питанні, як, втім, і в наступних необхідно думати про винуватця торжества.

Найпростіший спосіб – відзначати день народження вдома. В разі чого, ви завжди зможете укласти крихту в ліжко, якщо він втомився. Крім того, дитина буде відчувати себе комфортно і впевнено. Але тут є два недоліки. Перший, мама, втомлена від буденних клопотів, може не отримати достатнього задоволення від святкування в звичних стінах. Іноді хочеться різноманітності. А, як не крути, перша річниця малюка – це, великою мірою, саме мамине свято. Другий, якщо ви запросите на захід інших батьків з дітьми, то прибирання після застілля може істотно затьмарити приємні враження.

Тому краще зібрати друзів в затишному кафе. Ідеальний варіант – спеціальний заклад для малюків. Тут можна буде також замовити послуги аніматора.

Непогана ідея – організувати день народження на природі. Але відпочинок далеко від цивілізації вам навряд чи підійде. Краще рішення – заміський будинок зі своїм садом або великим газоном.

Кого запросити

Велика кількість незнайомих людей може налякати малюка і навіть довести його до нервового зриву. Тому нехай в цей день до вас прийдуть тільки найближчі друзі.

Не забудьте зробити запрошення. Їх можна оформити у вигляді електронної листівки з фотографією винуватця торжества.

Декорації

Дайте волю своїй фантазії.

Кульки. Їх можна просто розвісити по будинку, але куди цікавіше спорудити різноманітні конструкції на зразок квітів, собачок або всіляких гірлянд. Можна також розкидати їх по підлозі. Але тоді подбайте, щоб кулі були міцними. Крім того, давно помічено, що якщо в будинку є маленька дитина, то кульки обов’язково почнуть лопатися вночі. Тому після свята найкраще вийти на вулицю і випустити їх у небо.

Колаж. Відмінно виглядають різноманітні батьківські фантазії на тему дня народження малюка. Найпростіший варіант – розмістити кілька фотографій іменинника та його рідних на аркуші ватману, заповнивши вільні місця віршиками, жартами, побажаннями для дитини і т.д. Більш «просунутий» варіант – композиція у вигляді годинника, де по колу наклеєно 12 фотографій, повітряна куля, з портретом дитини, принцеса, засідаючи у чарівній кареті, 12 вагончиків паровоза, з віконець яких визирає ювіляр, зоряне небо, плівка з кадрами, квітка з пелюстками, календар на наступний рік (до речі, шикарний подарунок) і багато іншого. Поза будь-якої конкуренції буде сімейне дерево роду.

Конкурси для дітей і дорослих

Для проведення конкурсів обов’язково продумайте, чим ви будете нагороджувати переможців. Нехай це будуть невеличкі сюрпризи з сувенірами або цукерками (сувеніри можна подивитися тут).

Хто краще за всіх знає вашу дитину (продумайте питання: зріст, вага, улюблена їжа і т.д.)

Хто краще за всіх заспіває колискову (безпрецедентно цей конкурс проходить серед чоловічої частини дорослого населення).

Малюкам можна запропонувати конкурс малюнків, зроблених з відбитків рук.

Ворожіння. Навколо дитини розкладаються різноманітні предмети. Наприклад, айфон (буде програмістом), стрічечки (модельєром), машинка (автомобільний бізнес) та ін. Нехай малюк вибере свою долю.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...