Перші ознаки вагітності ще до затримки

Перші ознаки вагітності ще до затримки

Ще й затримки не було, а ви вже починаєте впадати в паніку: «Я, напевно,вагітна». З’являються сумніви: бігти зі швидкістю звуку в аптеку за тестом на вагітність,телефонувати чоловікові (хлопцю) або взагалі мамі,а раптом щось порадить?!

Заспокойтеся, не панікуйте, мама тут не допоможе, та й шокувати улюбленого передчасно теж не варто. Досить прислухатися до себе і визначити,чи спостерігаєте ви у себе ознаки, що вказують на вагітність.

Ознаки вагітності до затримки

Нудота. Багатьох жінок на ранніх термінах виношування дитини турбує нудота і блювота, особливо вранці. Але якщо це одинична ознака, приводів для радості (або занепокоєння) немає. Повірте, якщо більше ніякі симптоми вагітності, крім нудоти ви у себе не спостерігаєте, то, швидше за все, можна посилатися на проблеми з шлунково-кишковим трактом.

Запаморочення. Бувалим матусям добре знайомий цей симптом. Запаморочення – досить часта ознака вагітності, яка виникає з перших днів виношування плоду. Його природа – реакція організму жінки на гормональну перебудову організму.

Чутливі груди. Хворобливість,припухлість і чутливість грудей жінки зазвичай відчувають вже в перші дні вагітності. Поява пухирців на сосках і збільшення обсягу грудей зазвичай спостерігається на більш пізніх термінах, але можливі прояви і на ранніх.

Болі внизу живота. Матка жінки вже в перші дні вагітності збільшується в кілька разів. Природно, це викликає тягнучі і хворобливі відчуття внизу живота.

Запори. Досить поширені такі ознаки вагітності, як запори. Збільшуючись, матка починає тиснути на кишечник – звідси проблеми зі випорожненням.

Прискорене сечовипускання. Майбутня мама обов’язково запримітить у себе цей симптом. Збільшуючись, матка чинить тиск і на сечовий міхур. Тому практично у всіх вагітних на ранніх термінах спостерігається прискорене сечовипускання.

Сонливість. Швидка втомлюваність, безпричинна сонливість – досить поширені ознаки вагітності. Такий стан провокує гормональна перебудова організму жінки.

Якщо ви підозрюєте, що вагітні, і спостерігаєте у себе хоча б половину перерахованих вище симптомів, саме час звернутися до гінеколога або, як мінімум, зробити тест на вагітність, щоб підтвердити або спростувати виниклі підозри. В кінці-кінців, зверніться до більш досвідчених подружок, які вже няньчать бешкетників. Вже повірте, вони добре пам’ятають цей період зі свого життя і завжди підтримають, підкажуть, поганого не порадять. До речі,дізнатися, що ви – майбутня мама, і в найближчі дев’ять місяців у вас з’явиться дитина, можна і так званим народним методом.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...