Перше ворушіння дитини

Перше ворушіння дитиниПерше ворушіння дитини – момент, коли жінка чітко розуміє, що всередині росте і розвивається малюк. Та тест на вагітність, УЗД підтверджує вагітність, але усвідомити це і справді повірити в малюка допомагає перше ворушіння дитини.

Коли відчуваються перші ворушіння дитини? В середньому на 20 тижні при першій вагітності можна відчути перші ворушіння. Це 20 тиждень ± 2 тижні вагітності. Перші відчуття ворушіння дитини при другій вагітності можуть відчуватися на 18 тижні вагітності. Оскільки черевна стінка не така пружна, матка вже розтягувалася, тому практично всі жінки другої або наступної дитини чують раніше 20 тижня вагітності.

Не потрібно весь час чекати перших ознак ворушіння дитини, якщо вагітність протікає нормально, малюк живий і здоровий, то жінка ще встигне відчути поштовхи. Якщо вагітна на 18-19 тижні, а ознак ворушіння все немає, то можна лягти на спину, заспокоїтися. У такій позі можна почути, як ніби рибка живе там, якась хвиля проходить в животі.

Часто фанатичні мами сприймають природні процеси в животі, як ворушіння малюка. Якщо малюк почав проявляти себе в животику, то щодня він буде давати про себе знати. Правда біологічний годинник мами і малюка може не збігатися. Розповідає чоловік про свою дружину: заходжу в спальню, дружина солодко спить, а живіт ходуном ходить. Звичайно, не можна згинатися в незручну позу, щоб малюку було тісно і погано, і таким чином він заворушиться.

Перше ворушіння дитини доставляє масу приємних емоцій, жінка може покликати чоловіка і прикласти його руку до живота, це зближує тата і малюка. Корисно і самому папі і іншим родичам підходити до животика, гладити його, щоб дитина почувала себе потрібною, бажаною і щасливою, тоді вона краще розвивається і має менше проблем.

Після першого ворушіння дитини можна спілкуватися з малюком, читати йому книги і разом слухати музику, при цьому спостерігати за реакцією маленького дива. Коли малюк вже щосили буде про себе давати знати, можна вибирати йому ім’я, враховуючи побажання дитини.

Перші ознаки ворушіння дитини вагітна жінка може і не розпізнати, якщо не знає, що вагітна. Так, такі випадки зустрічаються і в наш час і навіть з жінками, які вже мають дітей. В однієї дами років 45 був уже дорослий син, вона почала скаржитися на болі в області печінки, на прояв клімаксу, а коли почали відходити води – зрозуміла, що народжує. І це живучи в мегаполісі і вже маючи дитину. Про яке перше ворушіння дитини може йти мова, може вони і були, але розпізнавались як робота кишечника.

Ще одна вагітна всього лише раз відчула ворушіння дитини, а народила здорову повноцінну дівчинку. Більшість жінок чекає перше ворушіння дитини при вагітності, і це правильно, адже всередині живе найдорожча людина на світі – малюк.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...