• Без категорії

Перше побачення

Перше побаченняНайпоширеніші помилки на першому побаченні, яких слід уникати

Не спізнюйтесь

Якщо ви поважаєте людину, до якого йдете на побачення, ви не спізнитеся. Це говорить про вашу зацікавленість і шану, оскільки людина згодилася з вами зустрітися.

Але якщо спізнилися, будьте добрі пояснити причину. Не полінуйтеся подзвонити в ресторан, де вас чекають, і скажіть, що спізнюєтеся і коли приблизно підійдете.

Вибирайте одяг, в якому вам комфортно

Не надягайте дуже відкритий і сексуальний одяг, який ви ніколи раніше не носили. Якщо ви не звикли так ходити, це відразу стане помітне, а вам це не потрібно. Тому підберіть зручний наряд, в якому відчуватимете себе упевнено.

Будьте веселі і енергійні, але уникайте розмов про політику

У розмовах завжди з’являються теми, з якими ви можете бути не згодні.

Але на першому побаченні уникайте політики, релігії і взагалі будь-яких спірних питань, про яких недавно прочитали. Розмовляйте на загальні теми і будьте доброзичливі, тоді перше побачення пройде на ура".

Не беріть на побачення друзів

Природно небагато жахливо йти на побачення з незнайомцем, особливо на побачення усліпу. Для підстраховки ми б порадили вам представити новому знайомому свого друга, а потім ввічливо попросити його віддалитися. Хай ваш новий знайомий взнає, що це був просто друг, який підкинув вас з роботи, і продовжуйте побачення.

Не дозволяйте другові залишатися або чекати вас за сусіднім столиком. Це дратуватиме нового знайомого, і покаже вашу незрілість і невпевненість.

Джерело: bagirastyle.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...