Перше побачення

Перше побаченняНайпоширеніші помилки на першому побаченні, яких слід уникати

Не спізнюйтесь

Якщо ви поважаєте людину, до якого йдете на побачення, ви не спізнитеся. Це говорить про вашу зацікавленість і шану, оскільки людина згодилася з вами зустрітися.

Але якщо спізнилися, будьте добрі пояснити причину. Не полінуйтеся подзвонити в ресторан, де вас чекають, і скажіть, що спізнюєтеся і коли приблизно підійдете.

Вибирайте одяг, в якому вам комфортно

Не надягайте дуже відкритий і сексуальний одяг, який ви ніколи раніше не носили. Якщо ви не звикли так ходити, це відразу стане помітне, а вам це не потрібно. Тому підберіть зручний наряд, в якому відчуватимете себе упевнено.

Будьте веселі і енергійні, але уникайте розмов про політику

У розмовах завжди з’являються теми, з якими ви можете бути не згодні.

Але на першому побаченні уникайте політики, релігії і взагалі будь-яких спірних питань, про яких недавно прочитали. Розмовляйте на загальні теми і будьте доброзичливі, тоді перше побачення пройде на ура".

Не беріть на побачення друзів

Природно небагато жахливо йти на побачення з незнайомцем, особливо на побачення усліпу. Для підстраховки ми б порадили вам представити новому знайомому свого друга, а потім ввічливо попросити його віддалитися. Хай ваш новий знайомий взнає, що це був просто друг, який підкинув вас з роботи, і продовжуйте побачення.

Не дозволяйте другові залишатися або чекати вас за сусіднім столиком. Це дратуватиме нового знайомого, і покаже вашу незрілість і невпевненість.

Джерело: bagirastyle.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...