• Без категорії

Перша група знижує шанси завагітніти

003Американські дослідники з’ясували, що кров першої групи може бути перешкодою для зачаття дитини.

У жінки з цією групою шанси завагітніти декілька нижче.

Кров першої групи (тип 0) може перешкодити жінці відчути щастя материнства, як встановили учені з Коледжу медицини ім. Альберта Ейнштейна в Нью-Йорку. З’ясувалося, що у владарок цієї групи число яйцеклітин нижче, а їх якість гірша, ніж у жінок з іншими групами.

Це перше дослідження, яке дозволяє науці припустити, що тип крові у жінки може впливати на її шанси завагітніти. І якщо власницям першої групи, як з’ясувалося, ставати матерями найскладніше, то у жінок з другою групою шанси якнайкращі, оскільки число яйцеклітин і їх якість у них максимальні. Яке практичне значення цього відкриття? Лікарі, можливо, рекомендуватимуть жінкам з першою групою народжувати дітей раніше, але для цього потрібне проведення додаткових досліджень. Першу і другу групу мають більш всього українок – 44% і 42% відповідно. Учені одержали дані для своїх висновків на основі інформації з програм по лікуванню безплідності в Йельськом університеті і Інституті Монтефіоре в Нью-Йорку.

Всього було вивчено 560 жінок з середнім віком в 35 років. Виявилося, що у владарок першої групи крові була найбільш кількість фолікуло-стимулюючих гормонів (ФСГ) в порівнянні з жінками, що мають другу групу. Експерти по безплідності відзначають, що високий рівень ФСГ є ключовим індикатором володіння низьким числом яйцеклітин. ФСГ в організмі виробляється якраз для стимулювання фолікул на яєчниках, які виробляють яйцеклітини.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...