Переваги та недоліки перманентного макіяжу брів

Переваги та недоліки перманентного макіяжу брівДеякі жінки можуть похвалитися гарною від природи лінією брів. Більшості ж доводиться домальовувати брови або навпаки занадто часто вискубувати. Але сьогодні не потрібно йти на такі жертви, адже існує альтернативний спосіб – перманентний макіяж брів або татуаж брів.

Плюси татуажу брів:

– Перманентний макіяж брів – це справжній порятунок для власниць неідеальних брів, у яких немає часу стояти біля дзеркала по 20-30 хвилин, вимальовуючи красиві і, що часто найважче, однакові брови. При цьому навіть найстійкіші олівці і тіні для брів мають властивість під впливом спеки або проливного дощу бліднути і зникати, оголюючи оточуючим ваші справжні брови. Татуажу ж не страшні ніякі погодні умови.

– Так звані сірі мишки можуть здорово змінити свої невиразні риси обличчя, доповнивши їх татуажем брів. Процедура прийде на допомогу і тим жінкам, які хочуть приховати дрібні шрами в області брів.

– Хоч перманентний макіяж і називають татуажем, але на відміну від татуювання – він не вічний. При «малюванні» брів фарбувальний склад вколюється лише у верхні шари шкіри. Грамотно виконаний татуаж з повним дотриманням технології і використанням якісних сіро-коричневих пігментів, буде радувати свою володарку протягом 5-7 років.

Мінуси татуажу брів:

– Процедура мікропігментаціі (перманентного макіяжу) може принести хоч і тимчасові, але не зручності. Після нанесення «малюнка» бажано забути про важливі зустрічі і побачення на 5-7 днів. Оскільки відразу після процедури ваші брови будуть синьо-чорними. Але через тиждень ви виявите, промивши брови і видаливши засохлі скоринки, ідеальну лінію брів натурального відтінку.

– Одним з мінусів можна назвати вартість процедури перманентного макіяжу брів. Але якщо ви використовуєте дорогі люксові або професійні засоби для корекції і промальовування лінії брів, то ціна на татуаж вже не здасться вам такою захмарною.

– Якщо зловживати перманентним макіяжем брів, не виключено, що він стане для вас вимушеною необхідністю, оскільки натуральні волоски почнуть випадати, утворюючи лисини.

В цілому татуаж брів – це дуже безпечна процедура. Проблеми починаються в тих випадках, якщо ви потрапили до горе-майстра. Ви можете отримати асиметричні брови незрозумілого відтінку, які будуть дико виглядати на вашому обличчі.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...