ПЕРЕВАГИ СТОСУНКІВ З ІНТРОВЕРТОМ

Інтровертів прийнято вважати людьми зі складним характером: замкнутими, незрозумілими та «собі на умі». Але є у стосунках із ними й явні переваги.

Громадська думка диктує нам бути відкритими, товариськими та комунікабельними. Але це не про інтровертів. Збоку здається, що це дуже сором’язливі люди, яким просто нема чого сказати і які нічого не хочуть. Насправді вони можуть працювати в команді, підтримувати цікаву їм бесіду, а також бути успішними в побудові стосунків.

Ось лише кілька основних переваг, чому вступати у відносини з інтровертом краще, ніж із екстравертом.

  1. Його справді цікавить ваш внутрішній світ. Інтроверти не розпорошуються на зовнішнє. Звичайно, фізична привабливість їм теж важлива, але стоїть на далекому місці після ваших інтересів, почуття гумору, життєвих цілей, розуму, чутливості тощо.

Інтроверти багато часу присвячують самопізнанню, добре розуміють себе та свої бажання, одночасно їм важливо зрозуміти внутрішній світ та бажання свого партнера.

  1. Інтроверт – саме та людина, з якою можна і цікаво поговорити про свої бажання, страхи, думки, тривоги. Він завжди відповість вам на запитання: «Про що ти думаєш?» і не засне серед вашої відповіді на те саме питання.
  2. Він мало каже, але багато чує. Інтроверт запам’ятає ваші улюблені квіти, музику, фільми та книги, дату вашого народження та прізвисько першого кота, буде пам’ятати обставини вашого першого побачення та дату першого поцілунку, імена ваших друзів та особливості ваших батьків. До інтровертів багато хто ставиться з побоюванням через їхню мовчазність і небажання брати участь у порожніх розмовах, однак вони завжди бачать і чують все, що їм необхідно.
  3. Інтроверт не розпорошується на поверхневі відносини. Йому важко відкриватися перед людьми, тому він шукає справді близьку людину і налаштовується на серйозні та довгострокові стосунки. Якщо інтроверт вибрав вас – будьте певні, що він довірився вам на всі 100%.
  4. Інтроверт завжди дотримується обіцянок. Що б він не пообіцяв – зробить усе, аби стримати слово. Інтроверт не кидатиметься порожніми фразами, голослівними обіцянками або зізнаннями в коханні, за якими не стоїть справжнє почуття. Якщо інтроверт щось говорить, це добре обдумані і зважені слова. «Вішати локшину» на вуха він точно не стане, оскільки цінує стосунки.
  5. Інтроверт поважає особистий простір. Для нього найважливіше мати особистий час і особистий простір, а тому і ваші межі він порушувати не буде. Побути на самоті – для них нормально, і подібне бажання з вашого боку теж знайде розуміння. Також інтроверт не поставить вас перед вибором «сім’я чи кар’єра», «любов чи дружба», якщо він уже вибрав вас – то приймає з усіма вашими захопленнями та життєвими цілями.
  6. Інтроверти вміють дивувати. Вони не розкривають всі карти на першому ж побаченні, не хваляться досягненнями та успіхами. Інтроверт поводиться поступово, у міру того, як між вами встановлюється довірчий зв’язок і він розуміє, що може розкрити якусь свою нову грань. При цьому навіть після багатьох років стосунків неможливо сказати, що ви знаєте інтроверта. У ньому завжди залишиться частка нерозгаданості, яка залучатиме і підтримуватиме у стосунках вогонь.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...