• Без категорії

Перерва у відносинах: плюси і мінуси

Перерва у відносинахБагато пар в період тривалих відносин беруть “тайм-аут”, щоб трохи відпочити один від одного і встигнути скучити.

“Давай трохи поживемо окремо”, – така пропозиція періодично виникає у багатьох подружніх парах, і в цьому немає нічого дивного або незвичайного. Люди, які протягом багатьох років живуть разом, потребують періодичного відпочинку, і це ще не говорить про те, що любов пройшла і відносинам настав кінець.

Незважаючи на користь подібних “тайм-аутів”, вони прийнятні далеко не для всіх пар.

Фахівці впевнені, що міцному шлюбу перерви у відносинах тільки допоможуть. Мова не йде про місяці, досить тиждень або два пожити окремо для того, щоб встигнути занудьгувати за половинкою і захотіти повернутися під спільний дах.

У той же час, для подружжя з менш зрілими стосунками подібне рішення може стати фатальним.

“Деякі люди вимагають від своїх шлюбів занадто багато. Вони не здатні досягти гармонії у відносинах, тому що багато чого очікують, і при цьому мало дають”, – вважає професор психології в університеті штату Флорида Джеймс Макналті (США).

На його думку, перерви у відносинах малоефективні в тому випадку, коли між подружжям виникла непряма ворожість – недомовленість, затаєна образа. Тоді тимчасова розлука тільки погіршить ситуацію і людина лише переконається в тому, що її образи небезпідставні.

“Всі шлюби різні, всі люди різні. Різні і зовнішні подразники, з якими стикається пара. Сукупність цих чинників і визначає факт того, наскільки успішним буде шлюб. Багато пар стикаються з невідповідністю своїх очікувань з реальністю “, – вважає професор.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...