Переношена вагітність

Переношена вагітністьВсім відомі наслідки недоношеної вагітності. Однак, мало відомий той факт, що в і переношена вагітність також небезпечна. Тому майбутня мати повинна робити все можливе, щоб дитина народилася не раніше, але і не пізніше терміну.
Вагітність і пологи – одні з найщасливіших моментів в житті кожної жінки. Для неї важливі не тільки розум і краса дитини, але і її здоров’я. Якщо дитина здорова, мати відчуває себе щасливою і спокійною. Однак далеко не всі молоді мами знають, які фактори можуть вплинути на здоров’я їх малюка і які правила необхідно дотримуватися, виношуючи майбутню доньку чи сина.
Багато жінок вважають, що переношена дитина – це добре. Малюк підросте, його організм зміцніє, та й пологи будуть нормальними. Однак, це – серйозна помилка. Зрозуміло, це не означає, що, коли за календарем настане момент завершення вагітності, потрібно терміново їхати в пологовий будинок і просити акушерів здійснити стимуляцію. У багатьох випадках вона може навіть нашкодити малюкові. Але варто задуматися про те, щоб заздалегідь лягти в пологовий будинок, де вам створять умови, необхідні для вирішення пологів без виникнення ускладнень.
До кінця дев’ятого місяця вагітності організм жінки вже готовий до пологів, і тому плацента поступово перестає функціонувати і забезпечувати плід киснем. Крім того, в організм дитини перестають надходити всі поживні речовини і мікроелементи. Крім цього, в даний період знижується кількість естрогену в організмі матері, внаслідок чого зменшується стресова стійкість до родового процесу. Дитина під час пологів відчуває більш яскраво виражений психологічний дискомфорт.
Нормальна вагітність в середньому має тривалість рівну 40 тижнів. Однак бувають випадки, коли вагітність триває додаткові два-три тижні. Через це переживати не варто, оскільки в ряді випадків така злегка тривала вагітність є нормою. Патологічна переношена вагітність має зовсім інші ознаки. Для того щоб визначити, чи мають ці ознаки місце, слід при затримці пологів звернутися до акушера-гінеколога з проханням зробити УЗД і простежити за відходженням навколоплідних вод. Останнє є ознакою наявності, так званої, слабкості родових сил.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...