Передпологова депресія виникає через нелади з чоловіком

Часто від депресій страждають вагітні жінки, у яких нещасливі відносини з чоловіком

Багато хто чув про післяпологову депресії, яка починається після народження дитини. На жаль, деякі жінки починають відчувати симптоми депресії ще до появи на світ малюка, коли майбутня мама повинна бути щасливою …

Тривоги і депресії під час вагітності можуть стати причиною передчасних пологів або народження дитини з недостатньою вагою, що негативно впливає на здоров’я матері і малюка. Згідно з дослідженнями вчених з Норвегії, основним чинником, що впливає на емоційний стан вагітної жінки, є відносини з чоловіком або партнером.

У дослідженні взяли участь 50000 вагітних жінок, які надавали інформацію про своє особисте життя, роботу, звички і стан здоров’я. У результаті з’ясувалося, що найбільш часто від депресій страждали жінки, у яких були найнещасніші відносини з партнерами.

Крім цього, на емоційний стан вагітної впливають стрес на роботі й проблеми зі здоров’ям, а також проблеми зі зловживанням алкоголю за рік до вагітності. Проте хороші відносини з партнером надають захисну дію від всіх цих труднощів. Жінки, які були щасливі у шлюбі, краще справлялися з неприємностями на роботі, недоліком фінансів та іншими стресовими ситуаціями, такими як хвороба або переїзд. Найбільш важко переживають свої труднощі самі юні мами.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...