Передчуття вагітності – ознаки до затримки

Передчуття вагітності - ознаки до затримкиКоливання гормонів викликають серйозні зміни в організмі: підготовка матки до імплантації ембріона, зміни в грудях (набухання, пігментація сосків). Тести на вагітність дають результат 95% точності, але багатьом жінкам хочеться дізнатися про своє становище заздалегідь, до затримки.

Зміниу грудях

Гормональні зміни помітно збільшують розмір і ваг грудей вагітної жінки. Виникає поколювання сосків, підвищується чутливість, виникає хворобливість при дотику.

Зміни базальної температури

Зростання базальної температури може послужити вірною ознакою вагітності для жінок що стежать за настанням овуляції. Багато хто використовує метод базальної температури для визначення середини циклу. Як працює даний метод? Щоранку, починаючи з першого дня циклу, вимірюється температура і заноситься у спеціальний графік. Базальна температура знижується ДО овуляції і піднімається ПІСЛЯ. Даний метод може з великою ймовірністю повідомити жінці про вагітність.

Підвищена стомлюваність

Підвищена стомлюваність і сонливість – ранні ознаки вагітності. Достеменно не відомо що саме викликає втому, але найімовірніше це явище має гармональний грунт. Іноді причинами підвищеної стомлюваності стає підвищення цукру у вагітних і зростання артеріального тиску.

Ранкове нездужання

Ранкова нудота – класичний симптом вагітності для 90% всіх жінок. Так само як і втома, і болючість грудей, нудота пов’язана з підвищеним рівнем гормонів. Характер ранкового нездужання може бути різним, це або нудота, або ранкова слабкість.

Від обжерливості до відрази

Вагітність – дивовижна пора в житті жінки. Черговий її прояв – поява дивних харчових пристрастей до більш ніж незвичайних продуктових сполученням. Наприклад: ванільне морозиво і мариновані огірки, копчена ковбаса і молочний суп, тортик і соус табаско. Найчастіше причина таких пристрастей – нестача білка в організмі.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...