Памперси: інструкція по застосуванню

Памперси: інструкція по застосуваннюОдноразовий підгузок, він же памперс – виріб високотехнологічний, і перед його використанням непогано б ознайомитися з його влаштуванням.

Будь-який памперс складається з трьох основних шарів. Внутрішній шар стикається безпосередньо зі шкірою дитини і володіє здатністю пропускати вологу тільки в одному напрямі: у бік другого шару. Другий шар є абсорбентом, що перетворює всю вологу, що потрапила на нього, на гель. Третій, зовнішній шар – полімерний, він захищає одяг дитини і надає всьому виробу певну форму. Це форма трусиків, які можуть мати з боків застібки-липучки, а можуть триматися на еластичному поясі, як звичні трусики. Краї памперса, що обхвачують ніжки, забезпечені еластичними вставками, така ж вставка може бути на задній стороні поясочка. Більшість сучасних підгузків – “дихаючі”, їх зовнішній шар не пропускає назовні вологу, але пропускає повітря і пари. Крім того, деякі марки підгузків мають додаткові “бонуси”, наприклад, просочення внутрішнього шару спеціальним кремом.

Є декілька не дуже складних правил, користуючись якими, ви придбаєте саме те, що потрібно.

Перш за все, визначтеся з місцем покупки. Категорично не радимо придбавати одноразові підгузки на ринку, в наметах або з рук у випадкових людей. Річ у тому, що підгузки, як і будь-який товар, можна підробляти. Випадки підробки памперсів найпопулярніших марок реєструвалися не раз, коли батьки зверталися до педіатра з скаргами на роздратування шкіри у немовляти. Не варто ризикувати здоров’ям власної дитини, придбавайте памперси в крупних торгових центрах або аптеках. В цьому випадку, якщо товар виявиться неякісним (а таке трапляється навіть з кращими виробниками), ви завжди зможете пред’явити претензії продавцю.

Перед тим, як відправитися за покупкою, приготуйте відповіді на два питання: вага дитини і її стать. Річ у тому, що всі виробники одноразових підгузків маркірують їх відповідно вазі немовляти (3-6 кг, 4-9 кг) Якщо ваш малюк важить, наприклад, 5 кг, і незрозуміло, чи брати підгузки з маркуванням “3-6 кг”, або “4-9 кг”, виберіть ті, що більше, із запасом.

Стать дитини не завжди має значення – більшість виробників випускає підгузки однаково підходящі як хлопчикам, так і дівчаткам. Проте існують і “одностатеві” памперси. Один від одного вони відрізняються тільки розташуванням абсорбенту усередині підгузка. У підгузках для хлопчиків основна маса абсорбенту знаходиться в передній частині виробу, а в підгузках для дівчаток – посередині. Якщо ж ви, наприклад, купуєте підгузки наперед, і ще не знаєте стать дитини, зупиніться на універсальних моделях.

Важливо! Слід пам’ятати про те, що памперси різних марок можуть відрізнятися конструкцією, “викрійкою”. Підгузки, розраховані на одну і ту ж вагу дитини, але зроблені різними фірмами, сидітимуть на малюку по-різному. Якщо ви ще не маєте досвіду застосування одноразових підгузків, придбайте поштучно декілька памперсів різних марок, і після цього вирішіть, який з них більше підходить вашій дитині. Підгузок повинен сидіти достатньо щільно, але не обтягувати попку немовляти, резинки не повинні бути дуже тугими, але і не повинні бовтатися навколо ніжок. Краще сидять моделі, що мають еластичну вставку ззаду, на поясі. Липучки повинні витримувати багатократне розстібання-застібання підгузка, а зовнішній шар не повинен дуже легко рватися.

Купивши відповідні за розміром підгузки, навчіться правильно надягати їх на дитину. Можна спочатку покласти малюка на пеленальний столик, потім, підвівши його за ніжки, підсунути під попку наперед розгорнений памперс. Не переплутайте задню і передню частину памперса: на передній частині, як правило, знаходиться кольорова смужка або картинка. Можна спочатку покласти на столик розгорнений памперс, а вже потім укласти зверху дитину. Поясочок підгузка повинен виявитися під поясницею немовляти. Після чого передня частина памперса завертається на черевце, і застібки-липучки скріпляють всю споруду. Не застібайте памперс дуже туго, між ним і черевцем малюка повинен поміщатися палець дорослого. При зміні підгузка покладіть дитину на спину, розстебніть памперс, передньою його частиною, якщо вона не забруднена, можна обтерти попку малюка. Після чого памперс згортається і відправляється у відро для сміття.

Як часто необхідно міняти підгузок? Педіатри радять робити це не рідше, ніж раз в три години. Знявши використаний підгузок, не поспішайте надягати на дитину новий, влаштуйте його попці повітряну ванну. Взагалі, у використанні памперсів, як і в будь-якій справі, головне – помірність. Якщо можна безболісно обійтися без памперса – обходитеся. Наприклад, в жаркий літній день можна піти на прогулянку в звичних трусиках, прихопивши з собою пару-трійку запасних. Обов’язково міняйте підгузок після того, як малюк покакав, навіть якщо інформація на упаковці повідомляє, що підгузок вбирає дитячий кал. Також бажано змінити памперс перед тим, як укласти дитину спати, і після пробудження. Якщо при зміні підгузка ви помітили, що шкіра дитини волога, задумайтеся, чи не дуже рідко ви його міняєте. Обітріть шкіру малюка серветкою або підмийте, а потім висушіть.

Щоб уникнути появи попрілостей і роздратувань рекомендується перед тим, як надіти памперс, змазати шкіру дитини кремом. Можете використовувати спеціальний крем “під памперс”, але чудово підійде і звичний дитячий крем. У жодному випадку не слід користуватися присипкою одночасно з одноразовим підгузком.

Важливо! Пам’ятайте, що є ситуації, в яких лікарі рекомендують на деякий час відмовитися від використовування памперсів. Це, наприклад, висока температура у дитини, пронос або захворювання, при яких необхідно відстежувати частоту і рясність сечовипускань. Прагніть трохи менше використовувати памперси, якщо стоїть дуже жарка погода. Якщо в результаті неправильного застосування памперсів на шкірі малюка з’явилися попрілості, доведеться також якийсь час обходитися без них.

Джерело: www.moideti.ru

Игра в стиле фэнтази final fantasy а также аддоны к ней, многое другое на портале graphic-state.com

Новости Украины и мира Событий.NET

Поділитися в...

Вас може зацікавити...