П'ять головних плюсів вагітності

Радуйся кожному дню, вагітність - це прекрасний стан1. У тебе є таємниця! Ця таємниця, немов крила за спиною … Таємниця появи маленького життя. Те, що Всесвіт довірив її тобі – незпроста. Ти доросла до нового рівня. Маленька душа вибрала тебе і твою сім’ю і хоче оселитися в ній. А завтра твоя таємниця стане ще більшою, штовхне тебе п’яточкою, гикнеться, почне витанцьовувати і перекидатися. Запам’ятовуй ці чудові моменти, а краще – заведи вагітний щоденник, де фіксуй всі-всі-всі новини.

2. Улюблений розмір Яким би не був твій бюст спочатку, тепер він у всіх сенсах видатний. Так, так, жіночі груди – збільшуючись і напружуючись, першими розкривають оточуючим маленький секрет своєї господині. Вони наочно демонструють, що скоро в родині очікується поповнення. Спасибі гормонам! Особливо їм вдячний майбутній татусь, який, дивлячись на бюст коханої дружини, готовий з упевненістю повідомити: «Мій улюблений розмір!»

3. Прощавай, ПМС! Чудеса збуваються: можна відчути себе більше, ніж просто жінкою (адже ти не по днях, а по годинах ростеш разом з крихтою) і більше просто людиною, ніж завжди. Хто в нас у номінації звичайні люди? Діти, чоловіки і дами в постклімактеричному віці – ПМС з його дратівливістю, депресією і страшною тягою до солодкого й жирному їм не підвладні. Тепер же цей бунтар на багато місяців позбавлений твоєї компанії.

4. Шопінг-терапія Все, відступати нікуди – за нами магазини для майбутніх мам і новонароджених. Тісне і маленьке – сховати, подарувати, викинути. Вільне, елегантне, зручне – відшукати, приміряти і носити із задоволенням. До речі, якщо тобі не хочеться обходити дозором магазини супермаркетів, борозни простори Інтернет-магазинів.

5. Ближче до тіла Мова, звичайно, піде про секс. Плюсів у цій галузі для майбутніх матусь і татусів – не перелічити. Не потрібно витрачатися на контрацептиви, напружувати пам’ять в самий невідповідний момент і згадувати про презерватив або про таблетку. Повна свобода дій!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...