Ознаки вагітності: хлопчик чи дівчинка?

ознаки вагітностіУсім майбутнім матусям вже на ранньому терміні вагітності хочеться знати, а яке ж буде поповнення в їх сім’ї – з’явиться дівчинка або хлопчик. Адже не завжди вистачає терпіння чекати кілька тижнів, щоб піти на УЗД, або ж, бувають випадки, що і там лікарі не можуть сказати, хто у вас буде, так як дитина ніби «ховається». В такому випадку кращими помічниками будуть народні мудрості і ваш апетит (так, саме він також допоможе визначити стать майбутньої дитини).

Цікаво, що багато молодих мам, які вже народжували, негативно ставляться до подібних ворожінь. Тому що і форма живота, і зовнішній вигляд, і зміни смаків – це всього лише «пустощі» гормонів і це не залежить від статі вашої дитини. Але все ж варто спробувати. Ставте + або – біля кожного пункту і подивіться, чи помиляються народні висловлювання.

  • Зверніть увагу на форму живота. Якщо ваш живіт круглий, то кажуть, що ви чекаєте дівчинку, а якщо як би овальний, то у вас буде хлопчик.
  • А що ви їсте? Кажуть, якщо вас тягне на солоненьке (особливо солоні огірочки, квашену капусту), то буде хлопчик. Хочеться вам під час вагітності багато солодощів? Чекайте дівчинку. До речі, якщо ви стали їсти багато, то, знову ж таки говорять, що буде хлопчик. Якщо їсти не хочеться – дівчинка.
  • Зверніть увагу на свій зовнішній вигляд. Кажуть, що якщо ви погано виглядаєте під час вагітності, наприклад, у вас ламкі нігті, потьмяніли волосся, то ви чекаєте дівчинку. У народі вірять, що саме дівчинка забирає у майбутньої мами всю красу, а ось хлопчик навпаки допомагає вагітній жінці виглядати красивіше.
  • Яка ваша початкова вага? Якісь дослідження підтвердили, що худенькі жінки частіше народжують дівчаток. Але, як на наш погляд, це дослідження зовсім з області фантастики.
  • Пігментація. Якщо на вашому обличчі і руках ви відзначили, що з’явилось багато пігментних плям або побачили зміни кольору шкіри, то значить, ви чекаєте дівчинку. Якщо немає явних змін, то буде хлопчик. Але цей вимисел дуже цікавий, тому що всі русяві жінки під час вагітності відзначають, що на їхньому тілі з’являється більше пігментних плям. Це практично не загрожує брюнеткам, тому цю прикмету можна і не вірити.
  • Токсикоз. Якщо мучить сильний токсикоз, то у вас буде дівчинка, а якщо немає токсикозу – хлопчик. Дуже цікаво, але знову ж таки, токсикоз – це особливість організму жінки і вона ніяк не впливає на стать дитини.

Варто відзначити, що цими приказками можна лише побавитися. Тому що всі дорослі люди прекрасно розуміють, що не може хтось, всього лише за вашими гастрономічними уподобаннями або ж формою живота, визначити, буде у вас хлопчик чи дівчинка.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...