• Без категорії

Ознаки того, що він готується зробити пропозицію

Ознаки того, що він готується зробити пропозиціюЧоловіки передбачувані, і часто їх наміри легко розкусити. Але якщо чоловік налаштований рішуче, то він докладе максимум зусиль для того, щоб зробити тобі сюрприз. А ось наскільки він буде для тебе приємним, це вже інше питання.

Коли чоловік готується зробити пропозицію своїй жінці і хоче, щоб цей день обом запам’ятався на все життя, він докладе максимум зусиль для того, щоб кохана ні про що не здогадалася.

Проте, часто з поведінки чоловіка можна здогадатися, що він щось замишляє.

  1. Підозріла поведінка

Якщо ти беззастережно довіряєш своєму коханому, але помічаєш при цьому, що він веде себе не так, як зазвичай – це може бути сигналом до того, що щось затівається. Якщо він не може відповісти, де він був і явно щось приховує, причин для такої поведінки може бути дві: він або зраджує, або готує сюрприз.

  1. Він став економним

Якщо твій партнер став менш марнотратним, очевидно, що він береже кошти з певною метою. Якщо ти напевно не знаєш про мету подібної економії, то, можливо, він скоро тебе здивує.

  1. Більшість його друзів вже одружені

Це не показник того, що він теж поспішить одружитися, але може стати для нього позитивним прикладом (якщо він дійсно позитивний, звичайно). А якщо у друзів вже з’явилися діти, і твій чоловік проявляє до них підвищений інтерес – це сигнал того, що він готовий до серйозних стосунків і батьківства.

  1. Твої батьки дивно на тебе дивляться

Якщо ти помічаєш, що у мами сверблять руки (в даному випадку – рот) щось тобі розповісти, а тато періодично кидає на тебе загадкові погляди поверх газети, ймовірно, вони вже в курсі того, що гряде пропозиція. Може бути таке, що коханий по-старому, спершу попросив твоєї руки у батьків.

  1. У тебе пропала улюблена каблучка

Якщо ти помітила, що зі шкатулки пропала каблучка – не поспішай викликати слідчу групу, почекай деякий час. Якщо ти впевнена в тому, що в будинку не було сторонніх, а красти один виріб з шкатулки, повної прикрас, немає ніякого сенсу, то існує ще одна версія: хлопець взяв на час твою каблучку, щоб не помилитися з розміром.

  1. Ти помітила, що він контактує з кимось із твоїх близьких

Якщо твій хлопець почав проявляти підвищений інтерес до людей, які знаходяться в твоєму найближчому оточенні, телефонує їм або веде листування в соціальних мережах – можливо, він звернувся за порадою. Як варіант, вони також можуть бути учасниками майбутньої пропозиції, і навколо тебе замишляється змова.

  1. Ти знайшла каблучку

Сама явна ознака того, що він має намір зробити пропозицію – це каблучка. Якщо вона лежала на зовсім вже видному місці, то існує два варіанти: або він так задумав, або він тюхтій. Ну а якщо перш, ніж знайти “доказ”, ти влаштувала ретельний обшук його речей, то тут вже ти явно не права. Сама собі сюрприз зіпсувала.

  1. Романтична вечеря (поїздка)

Якщо він безпричинно запрошує тебе на романтичну вечерю в нове місце (або, навпаки, особливий для вас заклад), і сам при цьому виглядає дивно (нервовість, рум’янець, руки спітніли) – ймовірно, затівається сюрприз.

  1. Він прийшов на зустріч незвично ошатним

Якщо твій коханий, який зазвичай приходить на зустріч в кедах і рваних джинсах, з’явився на порозі свого дому в костюмі (класичному, зайця або купідона – неважливо) – є підозра, що в руці у нього коробочка з заповітною каблучкою.

Все, що написано вище, не варто сприймати як 100-відсоткову гарантію того, що чоловік готується до одного з найвідповідальніших кроків у його житті. Якщо ти помітила кілька ознак одночасно, це ще не привід тягти подруг в весільний салон на примірки. Але обміркувати заздалегідь відповідь, якщо пропозиція дійсно надійде, можна.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...