Вагітність – про все важливе для майбутніх мам

ОЗНАКИ ГОТОВНОСТІ БАТЬКІВ ДО ДРУГОЇ ДИТИНИ

Є бажання завести ще одну дитину, але одночасно маєте сумніви?

До вагітності та народження дітей завжди потрібно підходити відповідально – і бажано ретельно планувати появу нового члена сім’ї. Потрібно врахувати матеріальні можливості сім’ї, вік старшої дитини (різниця повинна бути хоча б 2-3 роки), психологічний і фізичний стан мами.

А також, безумовно, потрібно безпосередньо бажання мати ще одну дитину в обох батьків.

Але якщо вас долають сумніви і ви самі не можете зрозуміти, чи готові ви до ще однієї дитині чи ні, хочете цього чи ні, то пропонуємо звіритися з 7 ознаками психологічної готовності, які називають психологи.

  1. Ваша старша дитина вже не так гостро вас потребує

Ви відчуваєте, що малюк, незалежно від його віку, став більш самостійним, не потребує вас 24 години на добу, готовий вами «ділитися», займаючись якимись своїми справими, має власні інтереси.

  1. Ви заглядаєтесь на одяг для немовлят

Ви не можете і не хочете позбавлятися від одягу, з якого ваша дитина вже виросла, підсвідомо залишаючи її для наступної. І, звичайно, не можете пройти повз магазин дитячого одягу, щоб не поразглядати ці милі дрібнички для маленьких карапузів (і подумки визначивши, що б ви купили).

  1. Ви цікавитеся чужими дітьми

Ви з задоволенням розглядаєте фото малюків в інтернеті, вам цікаве життя дітей знаменитостей, ви стежите за тим, хто вагітний, хто народив, як там поживає маля. Ви радієте вагітностям і народженню дітей у знайомих – і тут же збираєте для них валізу одягу й іграшок, але з умовою, що потім віддадуть назад.

  1. Ви зберігаєте ліжечко і коляску

Вони можуть виявитися в найдальшому кутку гаража, але ви ні за що не дасте їх викинути або продати – просто їх час ще не настав.

  1. Ви завжди знаєте, коли у вас овуляція і «безпечні» дні циклу

Причому сприймаєте ці періоди не як «небезпечні» і «безпечні», а як «корисні» і «непотрібні». І трохи турбуєтеся кожен раз, коли наступають місячні.

  1. Ви точно знаєте, скільки смужок хочете побачити на тесті на вагітність

Кажуть, що коли люди для прийняття рішення кидають монетку – то поки вона летить, вже точно знають, який варіант хотіли б отримати в результаті.

З тестом на вагітність те ж саме. Якщо у вас затримка і ви робите тест – то поки він проявляється, ви, насправді, вже точно знаєте, скільки смужок хочете побачити.

Exit mobile version