Охочим завагітніти медики приписали оральний секс

Охочим завагітніти медики приписали оральний сексТвердження, що жіночому здоров’ю оральний секс не приносить ніякої користі, не більше ніж черговий міф. Медики мають з цього приводу іншу думку.

Отже, ось які переваги одержує від фелляції (тобто оральних ласк) жіночий організм:

Зуби. У спермі містяться цінні мінерали, зміцнюючі ясна. До того ж, що є в ній цинк і кальцій не гірше за дорогі пасти сприяють відновленню зубної емалі. Якщо займатися оральним сексом двічі в тиждень, вірогідність карієсу зменшується на 40 відсотків.

Груди. У чоловічій спермі міститься гормон простагландін. При попаданні в організм, він стимулює вироблення жіночих гормонів, зокрема естрогену. У жінок не тільки поліпшується стан шкіри і волосся. Завдяки естрогену збільшується об’єм грудей і стегон. І ніяких пластичних хірургів не потрібно! Такий ефект досягається тільки за умови, що жінка ковтає сперму.

Спалювання калорій. Учені стверджують, що 26 хвилин французької любові спалюють калорії від однієї з’їденої піци. А 53 хвилини орального сексу, що закінчився оргазмом, знищують три гамбургери і пачку чіпсів.

Антистрес. Під час неї стимулюються нервові закінчення на губах і виробляється гормон окситоцин, що володіє розслабляючою дією. Також лікарі відзначають, що сперма містить ліпіди і амінокислоти, які володіють відмінною загоюючою дією при стресових захворюваннях шлунку – гастриті, коліті, язві.

Вагітність. При мінеті жінка одержує дозу ДНК партнера. При майбутній вагітності це допоможе плоду прижитися в матці. Адже після запліднення іноді не спрацьовує механізм "розпізнавання" білків партнера, і плід відторгається. Але при постійному контакті із спермою організм звикає до неї, і імунна система не сприймає білки як чужорідні. Перед зачаттям лікарі рекомендують тритижневу практику орального сексу. Правда, тут одне "але": сперму обов’язково потрібно ковтати, інакше все лікування нанівець.

Джерело: proUA.com

Поділитися в...

Вас може зацікавити...