• Без категорії

Особливості сексу на кухні

Особливості сексу на кухніКухня – особливе місце в будинку. Там ми їмо, влаштовуємо посиденьки з друзями, і … займаємося сексом. А чом би і ні?

Навіть атмосфера на кухні особлива. Небагато пива або прохолодного шампанського, припасеного в коханому всім вашим нутром холодильничку, розігріють кров, що застоялася в жилах. До шампанського звичайно необхідна шоколадка. Замініть її на трохи еротичніше тістечко. Неодмінно з кремом. Секс на кухні привабливий вже тим, що дозволяє як би між іншим використовувати всякі смачні і апетитні ласощі. Займаючись любов’ю в спальні, ви, звичайно, не станете переривати інтимні сцени як би ненавмисно кинутою фразою "Ща, я на кухню, принесу чого-небудь смачненького". Це виглядало б більш, ніж дивно. А тут все під рукою – в холодильнику, на поличках і в кухонних скриньках і шафках.

До речі, це відмінний спосіб нишком, нишком і без жодних подальших розкаянь совісті наїстися чого-небудь шалено калорійно-забороненого. Ну самі подумайте: яка жінка стане підраховувати, скільки калорій в кремі, який вона злизує з інтимностей свого палкого коханця! Тому не тушуйтеся – накладайте товстим шаром крем, спеціально приготований для прикраси підготовлюваного в духовці тортика, мажте себе і свою безцінну половинку згущеним молоком, морозивом і подібною смакотою.

До речі, інтим на кухні, що супроводжується рясним поїданням різних ласощів, – ще і прекрасний спосіб прискорити час в очікуванні сімейної трапези. Немає нічого більш втомлюючого, ніж вичікування того магічного моменту, коли м’ясо, що готується в жаровні, вже нарешті дійде до кондиції. Що ж, це нудне заняття може перетворитися на вельми хвилюючий захід…

Сексуальні забави на кухні мають ще один "плюс": наявність жорсткого, твердого, до всього готового кухонного столу. Чудове місце для того, щоб вдатися всілякого роду еротично-акробатичним трюкам. Це вам не м’яке ліжко в спальні, що податливо прогинається в унісон вашим рухам тіла!

Ви вважаєте загрозу бути знайденим у момент заняття сексом вельми збудливою процедурою?! Одна думка про те, що за вами спостерігають, приводить вас в дике збудження?! Тоді тим більше займіться Цим на кухні! А що? Подумайте про те, що хтось особливо допитливий з будинку навпроти спостерігає за вами. Можливо, навіть в бінокль!..

Ну оскільки, тепер ви згодні з тим, що секс на кухні – дійство вельми захоплююче і запаморочливе?

Дізнайся, скільки сексу потрібно жінці для щастя?

Джерело: www.sexyweek.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...