Особливості роману з босом

Особливості роману з босомНевже вам в дитинстві мама не говорила про те, що кар’єру і особисте життя треба розділяти? Ви повинні бути готові до того, що відносини з босом – справа нелегка, і тут є чому повчитися і до чого підготуватися.

  1. Завжди тримати удар

Зрозумійте, на цій людині лежить величезна відповідальність. У нього може бути поганий настрій, невдалий день, складні переговори. Якщо він починає на вас зриватися або просто відпускати колючі жарти – вмійте тримати удар і давати відсіч. У жартівливому тоні.

  1. Виявляти ініціативу

Звичайно, з одного боку, вам варто пам’ятати, що ініціатива карається. З іншого боку, якщо у вас є голова на плечах, ви можете взяти кермо влади в свої руки. Якщо ви знаєте про проблему і розумієте, чим можна допомогти, – дійте самостійно.

  1. Вміти чекати

Якщо ви є єдиною пасією, а не коханкою, – будьте впевнені, що вам доведеться виховувати в собі терпіння. У нього завжди багато справ. А вам важливо вміти чекати, не відволікати його, підтримувати і розуміти. З першого погляду.

  1. Навчитися дзеркалити

Дзеркальте вчинки боса, якщо хочете йому щось донести. Він дивиться на вас в упор – повторіть його погляд. Він злиться – час і вам трохи побушувати. Показуйте йому, що ви – своя, що ви можете зрозуміти його.

  1. Виявляти щирість

Проявляйте в своїх почуттях щирість. Звичайно, чоловіки, у яких в підпорядкуванні багато людей, вважають за краще владу над усіма, але якщо ви раптом зробите протидію, причому абсолютно щиру, йому буде приємно (правда, це залежить від настрою).

  1. Зберігати таємницю

Зберігайте таємницю відносин до того моменту, поки її розкриття стане неминучим. Колеги, знайомі, друзі – ніхто не повинен знати, чому ви так радісно поспішаєте на роботу.

  1. Виявляти слабкість

Вам не можна постійно бути сильною. Чоловіків це стомлює. А тим більше тих, хто займає керівні посади. Таким особистостям треба про когось піклуватися. Так що не бійтеся здатися йому слабкою.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...