Особливий тип жінок – домогосподарки

Особливий тип жінок - домогосподаркиЧомусь останнім часом слово домогосподарка вимовляється багатьма з деяким зневажливим відтінком.

Перш за все, давайте розберемося, звідки узявся негативний відтінок при вимовлянні цього слова, адже робота по будинку і турбота про дітей завжди вважалися головними в житті жінки.

Домогосподарка – дружина при чоловіку. Цей тип зародився в минулому столітті, після відміни статті за дармоїдство. Коли почали визначатися перші багаті люди (саме офіційно визначатися, а не з’являтися, оскільки насправді вони були завжди).

Основною роботою таких дружин було прикрашати життя свого пана, супроводжувати і блищати на всіх заходах. Спочатку вони обережно називалися "тимчасово не працюючими", потім, після відміни статті, офіційно перекваліфіковувалися в домогосподарок. Вони займалися собою, конкретно: своєю зовнішністю, в основній масі не цікавилися самоосвітою і якимись духовними сторонами життя. Тому в однієї половини опитаних домогосподарки асоціюються з такими ось легкими метеликами, хорошими, даремними і безмізкими.

Домогосподарка – тупа сільська баба – інша асоціація при згадці цього слова, яка в уяві є жінкою, що носиться від зорі до зорі по двору в брудному платті, тягаючи дрова і даючи корм худобині. Відпочивала ж така жінка, сидячи посеред халупи, однією рукою шуруючи в печі, де готується борщ , інший обертаючи веретено, а ногами гойдаючи колиску з двома немовлятами.

Є, звичайно, й інші уявлення: жінка, що не відбулася в житті, ні на що не здатна, окрім миття відлоги і варива борщів або проста ледарка, якої не те що працювати, але навіть доглядати за собою лінь.

Що ж таке насправді домогосподарка? Це жінка, яка бачить основне призначення в тому, щоб займатися будинком і сім’єю, піклуватися і радувати всіх домашніх.

У неї завжди приготована їжа, причому не що-небудь, а щось смачненьке, зроблене з любов’ю і бажанням порадувати сім’ю. У неї чоловік і діти ніколи не ходять в брудних сорочках і не прасованих штанях, з відірваними ґудзиками і дірками. У неї завжди чистота і порядок в будинку.

Якщо жінка – справжня домогосподарка, що називається за покликанням, все це приносить їй величезне задоволення. Вона виконує роботу по будинку, абсолютно не напружуючись.

Жінка, що сидить вдома спілкується, набагато менше, ніж її працюючі подруги, значить, майже не одержує інформації ззовні природним чином. Якщо вона хоче брати участь в житті і справах своїх домочадців, вона повинна бути в курсі основних подій постійно.

Домогосподарка також, на мою думку, має своє хобі або навіть заняття, що приносить їй якісь гроші. Справжня домогосподарка, чудово вміє планувати час, як в межах діб, так і в межах осяжного майбутнього. Тому вона все чудово встигає і при цьому не падає без сил в кінці дня.

Є, звичайно і зовсім інший тип домогосподарок, які нічим не маскуються, але при цьому і не відчувають бажання залишатися такими надалі. Це ті жінки, які вимушені сидіти без роботи і займатися будинком з різних причин (звільнення з роботи і пошуки нової, декрет і т. п.). Що цікаве, то зовсім не рідкісні випадки, коли жінки, що вважають, що повинні присвятити себе кар’єрі, потрапивши в нові умови, через час розуміють, як вони помилялися.

Вони відчувають, що життя домогосподарки їм подобається, і воно їм підходить набагато більше, ніж постійна гонка за грошима. Якщо чоловік такої жінки зрадіє новому повороту, то у результаті виходить відмінна домогосподарка, яка до того ж не мучиться комплексами – адже вона вже мала нагоду довести, що чогось в цьому житті варта і може досягти. Просто прийшов час інших занять і цілей в житті.

В певний момент жінка відчуває, чого їй хочеться більше – будувати кар’єру або ставати домогосподаркою. Головне, ухвалити рішення, через яке потім не доведеться жалкувати.

Джерело: justlady.ru

PIK LOVE сайт для серьезных знакомств Форум.Общение.Новости.Статьи. Добавляйте новости, размещайте объявления, пишите заметки! Знакомьтесь, общайтесь

Поділитися в...

Вас може зацікавити...