Осінні вихідні: Як розважити дитину і розважитися самим?

Осінні вихідні Як розважити дитину і розважитися самимЄдине, чого хоче ваше чадо в вільні від навчання дні, щоб ви не давали йому нудьгувати. І це якраз той випадок, коли батькам можна і потрібно йти на поводу у своїх дітей. Втім, існують заняття, які порадують не тільки дитини, але і вас. Ось одні з найцікавіших …

Веселе мистецтво

Ще жоден батько не здавався перед бажанням відкрити в своєму чаді творчу жилку! Головне, не підходити до цього питання відразу занадто серйозно. Внесіть у творчість елемент веселощів та ігри. Якщо у вас є величезний ватман (або навіть полотно) і фарби, додайте до набору пакувальну плівку та кульками, які лопаються (діти її обожнюють!). З неї можна зробити подобу рукавиць. Надіньте рукавиці, занурте руки в фарбу і намалюйте картину в незвичайній техніці – це може бути і абстракція в стилі поп-арт, і портрет в імпресіоністській манері. Через кілька годин реготу від звуку лускання бульбашок, ви побачите цікаве полотно, яке з задоволенням прийме в подарунок улюблена бабуся.

Екстремальна освіта 

Ваша дитина рано чи пізно спробує себе в якомусь екстремальному виді спорту. Тому краще, якщо вона зробить це разом з вами. Влаштуйте їй сюрприз – найміть професійного тренера, який дасть приватний урок для вас обох. Можна присвятити вихідні тому, щоб відкривати для себе незвідане, і спробувати катання на роликах, скейтборді або велосипеді. Беріть участь у всіх екстремальних авантюрах нарівні зі своєю дитиною. Спільне навчання активним видам спорту прекрасне і з психологічної точки зору – такий досвід згуртує вас і зробить ще більшими друзями!

Фрісбі-гольф

Ну і як же без рухливих ігор на свіжому повітрі?! Головна паличка-виручалочка в цьому жанрі – літаюча тарілка на ім’я фрісбі. Якщо просто кидати її один одному вам вже нудно, ускладніть задачу і зіграйте у фрісбі-гольф. Для цього всього лише знадобляться два відра (таких, щоб в них помістилася тарілка). Завдання гравця – відбити подачу фрісбі так, щоб тарілка потрапила у відро, яке стоїть поруч з гравцем. За кожне попадання гравцеві присуджується 3 бали. Рахунок ведеться до 21. Взагалі у фрісбі-гольфі безліч варіацій – є навіть компанії, які продають спеціальні відра для ігор з більш складними правилами.

З кожним роком ця гра стає все більш популярною. Єдиний її побічний ефект (як і у більшості активних ігор) – практично неминучі падіння і садна. Тому, крім фрісбі, обов’язково візьміть з собою на природу засіб на цей випадок. Він допоможе випадковим неприємностям не зіпсувати настрій ні вам, ні вашій дитині.

Маленька подорож

Обов’язково цієї осені у вихідний день запропонуйте дитині велосипедну подорож. Це може бути поїздка на пікнік до районного парк, а може бути і більш складний маршрут. Головне, розрахувати час на дорогу – з урахуванням перепочинків і непередбачених обставин. Така подорож – відмінний спосіб привчити дитину до самостійності – про свій велосипед їй доведеться дбати самостійно.

Ви ж, до речі, під час дорожніх розмов, зможете дізнатися багато нового про характер і думки свого чада – руки і ноги його будуть зайняті управлінням велосипеда, тому ніякий планшет, мобільний телефон або телевізор не зможуть перешкодити довірчій бесіді.

Будь-які активності напевно допоможуть вам подружитися зі своєю дитиною і дізнатися більше про те, чим їй дійсно подобається займатися. Умійте почути – ваше чадо без всяких тестів і порад психологів розповість про себе і натякне, в якій гурток чи секцію його можна віддати в навчальному році.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...