• Без категорії

Ошатні сукні для вагітних – для модних і стильних жінок

Ошатні сукні для вагітних

За час вагітності кожної майбутньої матусі хоча б раз належить урочистий вихід у світ і відвідування святкових заходів. У таких випадках звичайний, повсякденний одяг виявляється просто недоречним, а ось ошатні сукні для вагітних дозволять створити неповторний і яскравий образ впевненої та успішної молодої жінки.

Як вибрати ошатне плаття для вагітної в інтернет-магазині?

Вже на ранніх термінах вагітності багато майбутніх мам вибирають для себе не тільки стильний і красивий, але і комфортний одяг, який не створює незручностей. Так, на ранніх термінах можна вибрати сукню-футляр прямого крою, а от на більш пізніх місяцях вагітності перевагу слід віддавати фасонам більш вільного крою.

При виборі ошатних суконь, слід звертати увагу на такі особливості:

Тканина – бажано віддавати перевагу натуральним тканинам, в число яких входять льон, шовк, віскоза, бавовна. Від синтетики краще всього відмовитися, так як вона не дає тілу дихати і може стати причиною появи алергічних реакцій та подразнень.

Фасон – багато світових зірок можуть стати справжнім прикладом для наших вагітних жінок. Вони воліють не приховувати свою вагітність, а підкреслювати свої помітно округлені апетитні форми. Ідеальним рішенням є сукні в стилі «Ампір», які мають завищену талію і вільний крій у нижній частині. Чудово виглядають сукні у грецькому стилі, сукні-бочечки, які можна поєднувати з легінсами і щільними колготками, а також сукні-трапеції.

Колір – перевагу слід віддавати ніжним пастельним кольорам, припустимі різні візерунки – тут все залежить від смаку самої жінки.

Красиві ошатні сукні для вагітних, які пропонують в інтернет-магазинах – чудове рішення для відвідування урочистих заходів та створення неповторного образу без витрат часу на походи по бутіках.

Ошатні сукні для вагітних в гардеробі зірок

Багато сучасних дизайнерів особливу увагу приділяють майбутнім мамам, намагаючись внести різноманітність в гардероб вагітної жінки. Яскравим тому прикладом можуть служити зіркові мами, що опинилися в положенні – кому як не їм доводиться періодично відвідувати різні розважальні заходи, урочисті зустрічі та прийоми.

Завжди стильна і витончена Вікторія Бекхем для багатьох є іконою стилю – навіть під час вагітності Вікторія виглядає витончено і ніжно. Її серце належить сукням у стилі «ампір», хоча при її чудовій фігурі можна сміливо надягати короткі сукні-бочечки. Наталі Портман у період своєї вагітності з’являлася на публіці і в коротеньких сукнях із завищеною талією, і в довгих сукнях, виконаних у грецькому стилі. Їй будь-яка модель до лиця! Аліса Мілано – прихильниця класичних моделей. Особливо їй до лиця чорне плаття з красивим декоративним поясом, прикрашеним бісером і стразами.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...