Оригінальні подарунки на 23 лютого

23-ЛютогоДля того щоб зрозуміти, що з себе представляють оригінальні подарунки на 23 лютого, для початку слід окреслити коло банальних подарунків, які, зрозуміло, відразу ж виключаються з нашого поля зору. Сюди відносяться подарунки, так би мовити, для галочки, які з року в рік, від свята до свята дістаються переважній частині представників сильної половини людства. У перелік таких подарунків входять блокноти і бритви, дезодоранти і гелі для душу, ручки і чашки, брелки і гаманці, а також особливо «улюблені» чоловіками речі – труси і шкарпетки.

Правильно, до чого ламати собі голову, напружувати фантазію, збивати ноги в пошуках, коли подарунок сам по собі не важливий, а важлива увага. Безумовно, увага важлива, але це має бути дійсно увага, яка якраз і виражається в тому, що ти не полінувалася, подумала і вибрала для нього оригінальний, цікавий подарунок.

Ідеї оригінальних подарунків на 23 лютого

Подарунки з дитинства. Кожен чоловік, як відомо, все своє життя залишається дитиною. Тому можна, і навіть потрібно дарувати їм іграшки. Але тільки такі, які укладаються в військову тематику свята. Наприклад, модель вертольота – іграшка на радіоуправлінні, яка вміє літати і навіть вести бій з таким же літальним апаратом. Так що, якщо в твоїй родині не один чоловік або ж ти сама не проти впасти в дитинство, то сміливо даруй пару вертольотів, на яких можна буде воювати один з одним.

Враження в подарунок. Зараз є ряд компаній і сайтів в Інтернеті, які пропонують подібні послуги. Вибирай сама, якщо знаєш захоплення і давні бажання свого чоловіка, або ж придбай купон і обдарований сам вибере, що йому більше подобається: стрибнути з парашутом, скотитися з гори, політати на повітряній кулі або на дельтаплані і т.д.

Можна організувати похід в якесь цікаве для нього (підкреслюємо, для нього!) Місце: в більярд або в боулінг, а може, йому буде приємно відвідати театральну виставу з його улюбленого добутку або виставку сучасних видів озброєння. Якщо ж він любитель спорту, то купи квитки на спортивний матч і скласти йому компанію, якщо він, звичайно, того забажає.

Взагалі, якщо дотримуватися військової тематики подарунків до 23 лютого, то чому б не відправити його постріляти з лука чи арбалета, покидати ножі або навіть сокири. На худий кінець підійде і звичайний тир. Можна відправити, так сказати, розім’ятися і пограти в войнушку. Для реалізації цього подарунка існує ряд захоплюючих ігор: це і страйкбол, і пейнтбол, та лазертег. Всіх їх об’єднує одне – треба бігати, ховатися і стріляти. І ще як варіант розім’ятися – відправити долати перешкоди на скеледром, нехай покарабкается.

Пам’ять в подарунок. Якщо хочеш закарбувати свого героя у всій красі на довгу пам’ять, замов в подарунок професійну фотосесію. Зрозуміло, це буде не гламурна фотосесія, хоча, все залежить від обдарованого, можливо саме про фотографії в стилі глянцю він давним-давно марить у своїх мріях. Однак в якості подарунка на 23 лютого все ж таки більш доречна буде зйомка в стилі мілітарі, під час якої чоловік зможе посидіти в окопі, повалятися в бруді, що-небудь зламати і, звичайно ж, одягатися в камуфляж і взяти в руки зброю.

І нарешті, не забуваємо про вічне – про мистецтво. Припустимо, якщо тобі в дитинстві не наступив на вухо ведмідь, запиши пісню про свого героя або навіть справжній гімн, що вихваляє його заслуги, і подаруй. Або ж замов його портрет, якщо сама не володієш художнім талантом, тільки його потрібно якось стилізувати в тему свята, наприклад, портрет у стилі генералів суворовських часів.

Як бачимо, зробити дорогому чоловікові цікавий, оригінальний подарунок на 23 лютого, який порадує і запам’ятається, не так вже й проблематично. Так що, включай фантазію і дерзай!

Якщо ж ваша фантазія зайшла в глухий кут, завжди можна купити якісну копію годинника офіцерського чи спортивного. Годинник для чоловіка це незамінна річ, яка порадує його. Головне підібрати правильний стиль і зовнішній вигляд годинника.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...