Оригінальні способи оголосити про вагітність

Оригінальні способи оголосити про вагітністьЯк піднести новину близьким, особливо коханому, щоб цей момент запам’ятався? Кілька ідей, які зможуть пробудити фантазію і прикрасять цей радісний момент.

Для другої половинки

Виберіть зручний час, коли ніхто з вас не поспішає і не хвилюється з якогось неприємного приводу і:

Візьміть велику святкову подарункову коробочку, в неї покладіть ще одну коробку, потім ще одну, а вже в неї покладіть блакитні та рожеві пінетки або будь-який інший дитячий атрибут.

Романтичну вечерю вдома або при свічках – можна поєднувати з врученням подарунка-коробки.

В подарункову упаковку можна загорнути результати тесту, заповітні дві смужки, а якщо виникне пауза непорозуміння, можна сказати, що через 9 місяців його чекає ще один подаруночок від вас.

Геть всі сучасні гаджети у вигляді sms, мобільних телефонів і e-mail-ів, повернемося в старовину. Можна прогулятися до пошти і відправити телеграму зі зразковим текстом «Прибуваю 16 квітня ТЧК Твій малюк ТЧК». Коли задзвонить телефон, будьте готові озвучити ваш план з відзначення в честь таких хороших новин.

Купіть в книжковому магазині книгу про імена і обв’яжіть її блакитними і рожевими стрічками і самі вручіть її чоловікові, або залиште її на видному місці з доданою карткою «У нас є 9 місяців, щоб прийняти рішення».

Напишіть «Дитина на борту» або «Я вагітна» на животі спеціальною фарбою для тіла, а потім запросіть чоловіка приєднатися до Вас в душі. Там Ви повільно стягуєте з себе блузку і він точно прочитає Ваше повідомлення. Що буде далі, залежить тільки від вас.

Для родичів

Згідно старому прислів’ї «Зображення коштує тисячі слів», будемо творити картини. Зробіть копії знімків вашого першого УЗД, помістіть їх в дитячі рамки для фотографій і відправте кожній з бабусь і дідусів. А потім чекайте вітальних дзвінків і візитів.

Перед поїздкою до родичів, підготуйте невеликі мішечки з подарунками на дитячу тематику – нагрудники, брязкальця, пінетки, пустушки і т. Д. У відповідальний момент в один час вручіть всім по мішечку, вони відкриють їх і … .підуть сльози, сміх, радісні обнімашечки . Вечір вдався!

Зберіть свою велику сім’ю або близьких друзів для загальної фотосесії, виберіть режим відео на камері (або нехай ваш чоловік знімає другою камерою) і починайте зворотний відлік: «Три, два … вгадайте, що сталося? Я – вагітна !!! »Їх реакції будуть для вас пам’ятним скарбом, знятим на відео. Роки потому, буде можливість показати синові або дочці, як він був любимий вже з самого початку.

Якщо це буде не перша ваша дитина, то на зустріч з родичами старшій дитині або дітей можна одягнути у футболки з написами «Старший брат» або «Старша сестра» і просто чекати поки хтось це помітить. Як тільки одна людина це помітить, новина дуже швидко пошириться і внесе радісну метушню в звичайний захід. Будьте готові відповісти на тисячу запитань про передбачувану дату пологів, виборі імені та інші подробиці.

Якщо ви готові оголосити про свою вагітність в один з великих свят при зустрічі з близькими, то можна це тематично обіграти. Наприклад, на Великдень можна надрукувати маленькі картки-оголошення і розмістити їх усередині порожніх святкових яєць і дарувати їх родичам і друзям. На Різдво, купити кілька новорічних шкарпеток, покласти туди картки і маленькі презенти і дарувати близьким.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...