Організація весілля за кордоном

Організація весілля за кордоном

Весілля – це завжди урочист, одночасно радісна і хвилююча подія, якій кожна жінка надає особливого значення. Причому не має ніякого значення, чи виходить панночка заміж перший раз або п’ятий. Створення міцної, дружної сім’ї, мабуть, одне з основних жіночих призначень.

Зрозуміло, що організації свята слід приділити серйозну увагу. Зараз стали популярні весілля за кордоном. Давайте спробуємо розглянути всі особливості даного заходу.

Необхідні документи

Список їх буде залежати від того яке весілля ви плануєте організувати. Можливі два варіанти:

розписатися вдома у і потім відправитися для проведення урочистої церемонії за кордон;

офіційно оформляти шлюб в іншій країні.

Перший варіант, зрозуміло, значно менш енерговитратний, а в багатьох випадках, на жаль, єдиний реально здійсненний. Тим не менше, якщо ви твердо мають намір домогтися своєї мети, необхідно підготувати наступні документи:

  1. внутрішні паспорти нареченого і нареченої;
  2. закордонні паспорти з вільними сторінками;
  3. свідоцтва про народження дітей;
  4. довідка з РАГСу про відсутність якихось юридичних перешкод для вступу в шлюб між закоханими;
  5. можливо, свідоцтво про розлучення або ж смерті попереднього чоловіка.

Цей список може бути доповнений залежно від правил тієї країни, яку ви обрали для свого урочистого дня. Може бути, знадобитися також заповнити анкету готелю, в який ви плануєте в’їхати. До всіх офіційних паперів необхідно зробити, завірені нотаріусом, ксерокопії, перекладені на мову тієї країни, в якій ви маєте намір розписуватися. А на свідченнях повинен стояти спеціальний знак – апостиль.

Зверніть увагу на такий нюанс. Вінчатися ви зможете тільки в храмі свого віросповідання. Цілком можливо, вас попросять там довідку від батюшки з вашого приходу за місцем проживання, яка підтверджує, що ви не перебуваєте в шлюбі. Зрозуміло, її теж потрібно буде перевести на іноземну мову.

Вибір країни для одруження

Якщо ви плануєте розписатися в Китаї, Єгипті, Таїланді або Об’єднаних Арабських Еміратах майте на увазі, що документ, який ви отримаєте на руки, не матиме юридичної сили в нашій країні. Іншими словами, вам доведеться розписуватися ще раз. Для одруження в місті всіх закоханих – Парижі, необхідно прожити там не менше 30 днів. І це далеко не найбільша проблема. Якщо ви є фанатами Австрії, Швейцарії чи Німеччини, то дозвіл від влади доведеться чекати від пари місяців до півроку.

Що ж вибирають сучасні молодята? Одним з найбільш популярних напрямків є Мальдіви. Незважаючи на те, що для нас юридичної сили такий шлюб також не має, торжество в цьому чудовому куточку земної кулі може стати незабутнім. Тут, до речі, є традиція. Молоді в день весілля садять маленьку пальму з кокоса з пам’ятною табличкою. Повернувшись сюди через рік, ви зможете помилуватися милим деревцем.

Сейшельські острови не поступаються за красою і якістю обслуговування. У вашому розпорядженні безліч готелів на узбережжі безмежного блакитного океану. І, до речі, документи, оформлені на Сейшелах легітимні.

Куба завжди привертала безліч туристів, тому місця в готелях в розпал сезону необхідно бронювати заздалегідь. Тут є своя особливість: ви зможете повінчатися в православному храмі.

Греція – чудове місце, розташоване в Європі, яке не поступається за красою екзотичних островах.

Прага – одне з найбільш казкових міст світу. Крім того, вінчання тут буде достатньо бюджетним.

Франція та Італія славляться своїм романтичним ставленням до закоханих. Але тут, навпаки, доведеться викласти чималу суму за церемонію.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...