Оральний секс: шість супер-прийомів

Оральний секс: шість супер-прийомівЗроби коханому приємно

"Член – рот"

При цьому способі чоловік повинен лежати на спині. Жінці рекомендується стати збоку від нього на коліна так, щоб її стегна знаходилися під прямим кутом до стегон чоловіка. Спочатку необхідно облизати головку, щоб змазати найчутливішу частину статевого члена, потім облизати губи язиком, для кращого ковзання.

Для того, щоб не поранити член чоловіка і доставити йому приємніші відчуття, зуби необхідно "зачохлювати" губами. Скласти губи в кільце і взяти головку члена в рот. Поволі опускатися від головки до основи статевого члена і назад. Для того, щоб добре ковзати вгору-вниз, стежити за наявністю змазки, тобто слини. Судячи з реакції чоловіка можна визначити швидкість рухів, яка йому найбільш приємна. Це можуть бути як швидкі і різкі рухи, так і повільні, плавні, а можливо йому сподобається комбінування і того й іншого способу.

Оволодівши найпростішим способом "Член-рот", можна приступати до витонченіших методів.

"Крила метелика"

Найчутливіше місце на тілі чоловіка знаходиться на його статевому члені, це вертикальна складка шкіри під головкою. Чоловіку сподобаються обережні рухи язиком по цій складці. Можна чергувати такі ласки зі способом "Член-рот". Тоді чоловіка чекає яскравий оргазм.

"Шовкова водоверть"

Спосіб полягає в кругових рухах язиком за годинниковою і проти годинникової стрілки по статевому члену, одночасно здійснюючи рухи вгору-вниз.

"Чіпець"

Втягуйте статевий член чоловіка в рот, і витягайте назад. Відчуття вакууму надає сильно збудливу дію.

"Жування"

Деякі чоловіки люблять, коли їх член жують. Отже перший раз будьте обережні, стежачи за реакцією чоловіка. Один невірний рух може доставити чоловіку неприємні відчуття.

"Збиті вершки"

Для здійснення мінета у такий спосіб вам знадобляться збиті вершки або крем, додайте до нього цукор і намажте цією масою всю довжину статевого органу, потім почніть злизувати крем. Чоловікам подобається.

Джерело: sexyweek.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...