Онися

Перекладається з давньогрецької як – "виконавча".

Онися – товариська, життєрадісна і поступлива жінка. У неї, як і в дитинстві, багато друзів і подруг. Вона чуйна, завжди готова прийти на допомогу, причому не тільки до друзів. Поступлива і доброзичлива, у неї, як правило, не буває ворогів. Взагалі у Онисії складаються хороші стосунки з оточуючими.

Працює вона завжди з повною віддачею, навіть якщо те, що вона робить, її не дуже влаштовує, бо жінка з цим ім'ям обов'язкове і відповідальна. Але все ж вона завжди намагається знайти роботу, яка їй подобається. Онися не честолюбна і кар'єру зробити не прагне, але завдяки своєму відношенню до роботи, а також того, що вона нерідко вносить раціоналізаторські пропозиції, вона швидко отримує підвищення. Жінка з цим ім'ям користується любов'ю і повагою колег.

Онися дуже цікавиться історією, етнографією і археологією, багато читає. Їй подобаються детективи. Часто ходить у театр, любить музику, буває на концертах. Ця жінка непогано розбирається в мистецтві, постійно відвідує виставки. Вона займається альпінізмом, ходить у походи, нерідко має посвідчення інструктора гірського туризму.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...