Онисим

Перекладається з давньогрецької як "корисний".

В юності це вельми самодостатній молодий чоловік, упевнений в собі, життєрадісний, володіє тонким почуттям гумору. Пустотливий і винахідливий юнак, любить розіграші, дуже артистичний. Надзвичайно талановитий, все схоплює на льоту, володіє прекрасною пам'яттю. Вчиться добре, але міг би стати і відмінником; зазвичай занадто неуважно його увагу, він отримує багато інформації, все хоче охопити. Але те, що його захоплює, знає грунтовно, навіть викладачі можуть пасувати перед його аргументами. Любить заводити суперечки на уроці, лекції, доводити свою, оригінальну точку зору.

Онисим не доводить своєї правоти, повністю впевнений в ній. Дає можливість іншим переосмислити свої позиції в певній галузі, до більшості поблажливий і доброзичливий. Натура сильна, вольова. Неприборканий ентузіаст, честолюбний, кар'єру будує стрімко: вже в тридцять років може керувати великим колективом. Здатний в області електроніки, програмування. Володіє неабиякими організаторськими якостями, легко захоплюється ідеєю однодумців, веде їх за собою. Ніколи не ховається за спинами інших, якщо доводиться відповідати за свої або чужі помилки, завжди захищає своїх співробітників, але сам може дати прочуханку провинився лише віч на віч. Вірить своїм хлопцям, а вони в ньому не сподіваються душі. Любить вносити нововведення в давно сформовану систему виробництва, завжди виграючи при цьому.

Дуже стриманий у прояві почуттів, особливо у відносинах з жінками, обережний з ними і з самого початку близьких відносин ставить все на свої місця: не обіцяє одружитися, намагається уникнути сильної прихильності, попереджаючи партнерку, що їх пов'язує поки тільки сексуальний потяг. Дуже вибірковим, гидливий і не може вступати у близькі відносини зі всіма жінками поспіль. Але й таких "обраних" у Онисима виявляється досить багато.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...