Ольга

Перекладається зі скандинавського як – "свята".

Ольга не позбавлена честолюбства, але як натура малодіяльних рідко домагається більших успіхів у житті. У характері проявляється схильність до самоїдства, помітна заздрість до більш процвітаючих подруг, яку вона намагається приховати, компенсуючи її добрими благодійними вчинками. Ольга жіночна, вона стежить за своєю зовнішністю, незважаючи на одвічну зайнятість. Якщо перша любов Ольги не закінчується шлюбом, вона довго ще потім не може знайти сімейного щастя. Їй заважає в цьому звичка порівнювати своїх шанувальників з першим у її житті чоловіком, який для неї – ідеал. Іноді Ольга протягом багатьох років не виходить заміж. Але щастить тому, на кому вона таки зупинить свій вибір. Ольга – вірна дружина, вміє смачно готувати, але клопотам на кухні воліє похід в кіно або відвідування виставки з чоловіком і дітьми. Чомусь свекруха недолюблює Ольгу, останню це, правда, не особливо хвилює. До лідерства в сімейних відносинах не прагне, однак легко виходить з себе, коли чоловік починає в сугубо жіночих справах давати їй поради.

Це ім'я скандинавського походження, є жіночою формою імені Олег. Перекладається як "священна". У варягів – Хельга, Хельгла. Свята покровителька – свята княгиня Ольга Російська. Прославилася тим, що була першою російською княгинею, що прийняла православ'я, дуже багато зробила для поширення християнства на Русі. Ольга володіє м'яким характером. Її терпінню можуть позаздрити багато. Любить не вимагає великої відповідальності роботу. Не боїться монотонності і одноманітності. Дуже товариська, добродушна. У неї завжди багато подруг і знайомих. Легко завойовує розташування людей. Її настрій схоже на весняний вітерець – то веселе і грайливе, то раптово на неї може хильнути туга.

У Ольги Зіновіївни, Едуардівни, Дмитрівни, Миколаївни та Олександрівни негативні риси в характері виражені більш сильно.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...