Ольга Арнтгольц вагітна

Популярна російська актриса Ольга Арнтгольц нещодавно порадувала своїх фанатів радісною новиною. Акторка вагітна, вони в очікуванні первістка.

Новина про вагітність Ольги з’явилася недавно і животика актриси ще зовсім не видно. Ніщо не видавало положення Арнтгольц, але вона із задоволенням поділилася шматочком свого жіночого щастя.

У 31-річної актриси це буде перша дитина (як і у її нинішнього чоловіка – Вахтанга Берідзе). Ольга планує в майбутньому, коли з’явиться малюк, повністю присвятити себе сім’ї і маленькій дитині. Для молодої актриси бути мамою – найбільше щастя в житті. До кінця зйомок залишилося близько двох місяців, і актриса відкрито зізналася, що це будуть її останні зйомки перед виходом у декрет. Зараз Ольга відмовляється від дуже привабливих ролей, але будемо сподіватися, що після народження малюка актриса знову з властивим їй завзяттям займеться зйомками, і всі фанати знову зможуть насолодитися неперевершеною майстерністю Ольги. Хоча, деякі режисери жартують, що її завжди можна буде замінити сестрою – Тетяною Арнтгольц. Чоловік Ольги пообіцяв працювати за двох і повністю забезпечити життя подружжя і майбутнього малюка.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...