Олексій

Перекладається з давньогрецької як – "захисник".

Олексії виділяються старанністю у всіх справах, з явною насолодою займаються копіткою роботою і в тій області, в якій трудяться, прагнуть до досконалості. Чим би Олексій не почав займатися, він рано чи пізно краще всіх буде знати свою справу; на заводі він – незамінний майстер, у викладанні – досвідчений наставник, у спорті – терплячий тренер, в бізнесі – обов'язковий партнер. Олексії честолюбні, і це допомагає їм, враховуючи їх ділові якості, домагатися гарного положення в суспільстві.

Олексій – особистість з яскраво вираженими творчими здібностями, а тому серед них нерідкі художники, письменники, актори. Не чужі їм і точні науки. З них виходять хороші інженери і непогані фізики, хірурги і криміналісти. Успіхам Алексєєв в чималому ступені сприяє їх тонка інтуїція. Є у Олексія риса характеру, яку цінують всі тещі – поступливість. Він майже завжди спокійний, чарівний, працьовитий, наполегливий і сумлінний. Поступається дружині в дрібницях, але в питаннях серйозних проявляє таку твердість, що ті, хто його близько знають, навіть не роблять спроб його переконати. Олексії, проте, образливі і ранимі. У жінках Олексій найбільше цінує охайність. Не дай бог з'явитися перед ним у засмальцьованому халаті: змовчить, але дасть зрозуміти, що йому вкрай неприємно. У конфліктах дружини з навколишніми завжди бере її сторону, навіть якщо вона і не права. Не ревнивий, інколи дружина може довго водити Олексія за ніс. Олексій вірний, найчастіше – з властивого йому почуття бридливості. Про дітей піклується більше, ніж про себе. До самої старості зберігає синову прихильність до батьків. Більш складні в спілкуванні Олексії, народжені взимку.

Заступник цього дня мученик Алексій Константинопольський, який заслужив славу богоугодними справами. Але в народі більш відомий Алексій (Олексій), чоловік Божий, що народився 30 березня у родині знатного римлянина Евфреміана. Довгі роки проживши пустельником, він повернувся в отчий будинок, проте родичі не впізнали його. Незважаючи на зневагу домашніх, допомагав людям, здійснюючи добрі справи. Незадовго до смерті він відкрив свою сім'ю ім'я. На місці його поховання на Авентинском пагорбі була збудована церква, яка носить його ім'я. Про Божому людині у всі часи ходило безліч легенд. У древневековой поезії дуже часто обігравалася ця тема.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...