Олександра

Перекладається з грецької як – "захисниця людей".

Рано починає дружити з хлопчиками. Вона і пізніше відчуває себе краще в суспільстві чоловіків, які з нею охоче дружать. В юності стає більш відкритою, з'являється відвертість у відносинах з матір'ю. Саша має чітке уявлення про своє місце в житті, вона обов'язково спробує одержати вищу освіту, поступити в інститут. З Олександр виходять хороші лікарі, бухгалтери, їх залучає водіння автомобіля. Люблять дивитися хокей або футбол. Заміж виходять, як правило, пізно, чоловік Олександри знаходить у ній не лише хорошого друга і помічника, але і прекрасну господиню, турботливу матір. Любов перетворить Олександру, позбавить від притаманної її натурі неробства. Дуже любить подорожувати, жити в наметі, проводити час за містом. У шлюбі постарається завести двох-трьох дітей, буде строгою мамою, для своєї родини здатна зробити багато чого. Зі свекрухою відносини складні, побоюється її.

Жіноче ім'я Олександра – аналог чоловічого Олександр. Це ім'я має грецьке коріння ("alex" – "чоловік", "мужній", "запалювати"), Олександр також у перекладі з давньогрецької – "захисник людей". До російським ім'я принесене християнством з Візантії. Стало особливо частим після перемог Олександра Невського над німецькими псами-лицарями. Після смерті Олександр Невський був визнаний святим і ім'я його занесено в святці. Коли з'явився жіночий аналог імені, невідомо, швидше за все, жінку нарекли так за її "благі справи": за мужність, справедливість. Це ім'я – під заступництвом імператриці мучениці Олександри Никомидійській. Олександра – розумна, сексуальна, упевнена в собі, володіє прекрасним почуттям гумору, поставлені перед собою завдання прагне в що б те не стало виконати, не погоджуючись на мале.

Олександра буде щаслива в шлюбі з Анатолієм, Андрієм, Віктором, Іваном, Петром, Семеном, Юрієм. Не годяться в чоловіки Валентин, Валерій, Євгеній, Георгій, Микола, Степан.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...