Олег

Перекладається зі скандинавського (у варягів – Хельги) як – "священний".

Олег безкорисливий. Обдарованість і певна упертість роблять його важким у спілкуванні, до того ж йому не завжди вдається придушити в собі почуття деякої переваги над людьми. Він зазвичай вірний чоловік, хоча зовні холоднуватий. Не проти випити, у п'яному вигляді важкокерованими. Любить побільше поспати вранці. Діти Олегів часто виростають зі складним характером. З тещею стосунки встановлюються прохолодні: ввічливі, але без почуття симпатії і любові. Олег і дружину прагне зробити в чомусь схожою на свою матір, він не приховує, що мати для нього – ідеал жінки. І якщо дружина вчасно не зрозуміє цього і не піде на компроміс, в сім'ї часто будуть спалахувати сварки.

Ім'я Олег означає "священний". Це ім'я російсько-німецького походження. На Русі воно було дуже шанованим. Князь-воїн Олег, прозваний Віщим (відає таємне) з битвами доходив до священного Царгорода (Константинополя) і в знак своєї перемоги залишив над воротами міста свій щит. Покровителями всіх Олегів вважається святою Олег Брянський. Святий благовірний князь Олег Брянський (XIII в.) Був онуком святого мученика князя Чернігівського Михайла. Прийнявши постриг під іменем Василь в Брянському Петропавлівському монастирі, він проводив строгу подвижницьке життя. За благословенням на поклоніння до святого Олегу Брянському приходили люди з різних міст Русі.

Гарною дружиною йому напевно стане одна з тих, кого звуть Адою, Антоніною, вести, Кларою, Ларисою, Лесею, Майєю, Мартою, Наталією, Риммою, Світланою, Серафимою, Софією, Тетяною, Еллою. Невдалим може виявитися шлюб з Ангеліною, Вандою, Варварою, Вірою, Данутою, Дариною, Катериною, Єлизаветою, Ніною, Ольгою, Оксаною.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...