Олан

Перекладається з кельтської як – "гармонія", "згода".

Професії: журналіст, лікар, режисер, педагог, керівник підприємства, художник, письменник. Добре розвинене аналітичне мислення. Завжди в творчих пошуках. Неординарно мислить і знаходить оригінальні рішення важких проблем. Володіє чудовою пластикою. У спілкуванні тактовний, не нав'язує свої думки та ідеї співрозмовнику.

"Зимового" Олан складно побудувати взаємини з оточуючими. Вічний борець за нові ідеї, але позитивних результатів досягає не завжди. Він може присвятити себе науковій діяльності. "Грудневий" Олан володіє енергетичною структурою організму, що дозволяє йому довгий час перебувати в стані неспання. Має звичку відкладати незавершені справи на невизначений час. У Олана сильний характер, він уміє управляти своїми емоціями. Піддає аналізу і перевірці все, що бачить і чує, не робить поспішних висновків, не допускає необдуманих дій. Іноді повільність не дозволяє йому скористатися зручним моментом, і він упускає свій шанс. Олан розумний, працездатний, надійний, може виконати будь-яку роботу. Володіє великою силою волі, але дуже вразливий. Ярок, його важко не помітити.

"Осінній" Олан незвичайно обачливий, спокійно реагує на все, не рветься до влади, не любить ризику. Може стати служителем церкви.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...