Оформлення дитячої кімнати: ідеї та декорації

Оформлення дитячої кімнати: ідеї та декорації
Найпростіший спосіб оформити затишну кімнату для вашої дитини – це вибрати тему і відштовхуватися від неї. Наступні теми оформлення дитячої кімнати підкажуть вам пару ідей.

Модерн:
Мінімалістський стиль без зайвих деталей – відмінний класичний варіант оформлення кімнати. Щоб зробити її більш цікавою візуально, додайте трохи яскравих кольорів або аксесуарів.

Для дівчинки:
Якщо ви оформляєте дитячу для дівчинки, зверніть увагу на квіткові мотиви в якості альтернативи всьому рожевому.

Для хлопчика:
Морська тематика – це популярний тренд оформлення дитячої кімнати для хлопчиків і хороший спосіб продемонструвати традиційний синій в свіжому ключі.

Краса природи:
Дитяча з природною тематикою дуже заспокоює. Головне – не переборщити: природні кольори стін і кілька стратегічно розташованих картин, подушок і деталей створять спокійну обстановку.

Звірячі акценти:
Спробуйте розмістити іграшку з тваринами над пеленальним столиком (досить високо, щоб малюк не міг дістати). Коли ви будете міняти малюкові підгузники, називайте тварин ( «Це конячка, конячки кажуть” Ігого “»).

А – азбука:
Буквена тематика додасть елемент освіти в оформлення дитячої кімнати для вашого малюка. Повісьте в рамках букви всіх розмірів – оригінальний підхід до азбуки. Показуйте на літери, коли будете співати пісню про алфавіт.

В горошок:
Якщо ви віддаєте перевагу скромному, але в той же час веселому оформленню хорошим варіантом буде горошок. Його можна звести до мінімуму (скажімо, тільки на постільній білизні), а можна оформити всі чотири стіни!

Вибух кольору:
Замість традиційного рожевого або блакитного подумайте над тим, як оформити дитячу кімнату в інших тонах. Популярний вибір – блідо-жовтий і зелений.

Забавні персонажі:
Візьміть героя з улюбленої книги або мультика і оформите дитячу в такому ключі – кумедними персонажами можна прикрасити все: від постільної білизни до стін.

Охорона природи:
Дбайте про навколишнє середовище, вибираючи меблі та постільну білизну, виготовлену з екологічно чистих матеріалів. Коли-небудь ваша дитина подякує вам за це!

Навіть якщо дизайн кімнат – не ваша сильна сторона, не хвилюйтеся. Єдине, що дійсно необхідно для дитячої, – це безпечне ліжечко і, звичайно ж, ви.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...