Одяг для вагітних жінок

086В даний час, на щастя, будь-яка майбутня мама здатна дозволити собі чудово виглядати в період вагітності, тому як є хороший одяг, який скроєний спеціально для черевця, що збільшується! Отже, які ж речі гардероба існують для вагітних.

Блузи для вагітних. Прекрасний варіант – блуза для жінок в положенні із запахом! Подібну комфортну дрібницю реально з достоїнством можна носити і після пологів, досить просто потугіше затягнути пояс.

Брюки для вагітних. Сучасні брюки для вагітних мають розтяжний пояс, що змінює власний розмір. Набагато практичніше вибрати модель з гумовими вставочками. Суцільнокроєний розтяжний пояс не може утримати брюки на тій ділянці, де це необхідно.

Комбінезони для вагітних. Багато майбутніх мам купують комбінезони. Подібна річ – хороше вирішення, якщо бажаєш завжди виглядати модно і різноманітно. Просто під нього одягайте різні водолазки, сорочки, і ось він – цілий гардероб!

Білизна для вагітних. В даний час на прилавках доступна шикарна білизна для вагітних і колготи. Ці речі зроблені за системою non stress, відповідно зроблять ваше життя затишніше!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...